۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۲
کد مطلب : ۴۳۴۱۶

ابتلای 500 زندانی به کرونا در چین/ 11 مسئول اخراج شدند


در پی ابتلای بیش از 500 زندانی به ویروس کرونا در چین، 9 مقام کمونیستی و 2 مسئول زندان به دلیل قصور در پیشگیری از شیوع بیماری اخراج شدند.
ابتلای 500 زندانی به کرونا در چین/ 11 مسئول اخراج شدند
به گزارش دیلی‌میل، براساس داده‌های موجود، بیش از ۵۰۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا جدید در زندان‌های سراسر چین شناسایی شده و ترس از احتمال شیوع ویروس را افزایش می‌دهد.

موارد ابتلا در زندان‌های استان هوبئی ، شاندونگ و چجیانگ یافت شدند و به نظر می‌رسد شمار افراد مبتلا بیشتر باشد که هنوز آمار دقیقی از آن در دسترس نیست.
پکن تیمی از بازرسان را به شاندونگ اعزام کرده است تا اوضاع را بررسی کنند و شیوع این ویروس در محل زندان‌ها را  تحت کنترل درآورند.
داده‌ها حاکی از‌ آن است، این بیماری همه گیر تاکنون حداقل ۲ هزار و ۲۴۹ نفر را کشته و بیش از ۷۶ هزار و ۶۰۰ نفر را آلوده کرده است.
بیش از ۵۰۰ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در زندان‌های سراسر چین تشخیص داده شده و باعث ترس از انتشار سریع عفونت در مناطق اطراف شده است.
در پاسخ به این بحران، ۹ مقام کمونیستی و دو رئیس زندان از سه استان به دلیل قصور در پیشگیری از شیوی ویروس کرونا اخراج شدند؛ اکنون پکن تیم ویژه‌ای را برای بررسی اوضاع اعزام کرده که درنهایت مشخص شد از نگهبانان تا زندانیان به این ویروس مسری مبتلا شده‌اند.

 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين