۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب : ۴۳۴۵۳

خلیل‌زاده: جان انسان‌ها مهم است یا جام قهرمانی و فوتبال؟/باز هم می‌گویم به سیرجان نمی‌رویم


سرپرست مستعفی باشگاه استقلال گفت:آیا درک می‌کنید که جان انسانها مهمتر از فوتبال آماتور و حرفه‌‌ای است و هزار جام‌ قهرمانی به اندازه جان یک انسان نیست.
خلیل‌زاده: جان انسان‌ها مهم است یا جام قهرمانی و فوتبال؟/باز هم می‌گویم به سیرجان نمی‌رویم
 اسماعیل خلیل‌زاده در مصاحبه با رسانه باشگاه استقلال درباره خطرات برگزاری رقابت‌های لیگ برتر به دلیل ویروس کرونا توضیحاتی را ارائه داد. 
وی در ابتدای صحبت‌هایش اظهار داشت: بعضی‌ها می‌گویند که چرا قبل از بازی با ذوب‌آهن به فکر لغو بازی‌ها نبودید؟ ما آن موقع هم دنبال این موضوع بودیم اما نخواستیم از روش‌های رسانه‌ای استفاده کنیم اما چون نتیجه نداد، ترجیح دادیم که به طور رسمی اعلام کنیم. ضمن اینکه اخبار مربوط به ویروس کرونا با چهار روز قبل قابل مقایسه نیست و الان به مراتب نگرانی‌ها بیشتر شده است.
وی افزود: می‌شنویم که می‌گویند نرفتن استقلال به سیرجان یک رفتار آماتور است و در شأن باشگاه استقلال نیست و جریمه خواهید شد و از این حرفها. دوستان عزیز، همین حالا در اردوی استقلال دو بازیکن سرماخورده حضور دارند. آیا شما درک می‌کنید که جان انسانها مهمتر از فوتبال آماتور و حرفه‌‌ای است؟ صد تا یا هزار تا از این جام‌های قهرمانی به اندازه جان یک انسان نیست. چرا موضوع به این مهمی را درک نمی‌کنند؟
خلیل‌زاده خاطرنشان کرد: رفتن از تهران به سیرجان، خطرات بسیاری از نظر ابتلا به ویروس دارد. هیچ اقدام پیشگیرانه‌ای هم به مناسبت این سفرها انجام نشده. الان بازیکنان من برسند به سیرجان چند صد نفر، چند هزار نفر برای عکس و امضا به سراغ آنها خواهند رفت؟ آیا اینها خطر نیست؟ همان طور که دیشب اعلام کردم منتظر لغو بازیها هستیم. با نهادهای تصمیم گیرنده تماس گرفتیم و از آنها خواستیم که به فکر سلامتی بازیکنان و مربیان باشند.
سرپرست مستعفی باشگاه استقلال یادآور شد: ما به سیرجان نخواهیم رفت و مسؤولیت این سفر را برعهده نخواهیم گرفت. برگزار کننده‌ها باید به طور رسمی و علنی مسؤولیت سلامتی اعضای تیم استقلال در سفر به سیرجان را برعهده می‌گرفتند. فردا روزی اگر اتفاق ناگواری رخ دهد، همه این آقایان در کارگروه احتمالی بابت حادثه شانه خالی می‌کنند و ما را مقابل مردم قرار می‌دهند. هیچ پاسخ قانع‌کننده‌ای هم برای صحبت‌های من وجود ندارد که اگر داشت تاکنون اعلام می‌کردند.امیدوارم دکتر نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال در جلسه ستاد مبارزه با کرونا دست پر بیرون بیاید و بازی لغو شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين