۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب : ۴۳۵۱۹

رسیدگی به ۲۱۰ خانواده نیازمند به وسیله مسجد ارک/ کمک ۳۵۰میلیون تومانی مردم در رمضان گذشتهرسیدگی به ۲۱۰ خانواده نیازمند به وسیله مسجد ارک/ کمک ۳۵۰میلیون تومانی مردم در رمضان گذشته
حسین ارضی عضو گروه جهادی مسجد ارک تهران با اشاره به اجرای طرح جمع‌آوری صدقه اول ماه قمری از سوی این گروه به نیت سلامتی امام زمان (عج) اظهارداشت: این فعالیت برای اولین بار در آغاز ماه رجب انجام شد که الحمدلله با استقبال مردم مواجه و در مجموع با مبالغ جمع‌آوری شده، ۶۵۰ عدد مرغ تهیه شد. 
وی ادامه داد: خانواده‌های نیازمند بسیاری در منطقه ۱۲ تهران به مسجد ارک مراجعه می‌کنند که این گروه جهادی در بازه‌های زمانی مختلف به آنان کمک‌رسانی می‌کند و جدای از آن نیز خانواده‌های نیازمند متعددی نیز توسط معتمدین و هیأتی‌ها شناسایی شده‌اند که تحت حمایت قرار می‌گیرند.
توزیع مرغ‌ها میان ۲۱۰ خانواده نیازمند
ارضی افزود: هر ۳ عدد مرغ در یک بسته به خانواده‌ها ارائه می‌شود که در مجموع ان‌شاءالله ۲۱۰ خانواده با این روند کمک‌رسانی خواهند شد.

عضو گروه جهادی شهدای مسجد ارک تهران گفت: ان‌شاءالله طرح جمع‌آوری صدقات به نیت سلامتی امام زمان(عج) در ابتدای هر ماه قمری از سوی این گروه جهادی اجرایی خواهد شد که در ماه‌های آتی با کمک‌های بیشتر مردمی تهیه گوسفند و ارائه گوشت نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
توزیع ۱۱۰ بسته ارزاق میان خانواده‌های نیازمند
وی ادامه داد: این گروه جهادی امسال در روز میلاد امیرالمومنین (ع) ۱۱۰ بسته ارزاق به خانواده‌های نیازمند شامل روغن، رب، حبوبات، قند و شکر و چای توزیع خواهد کرد و همچنین در شب عید نیز توزیع ارزاق، لباس و کمک‌ هزینه تهیه لباس و در ماه رمان نیز توزیع ارزاق به نیازمندان انجام خواهد شد.

جمع‌آوری حدود ۳۵۰ میلیون تومان در ماه رمضان
ارضی تصریح کرد: مسجد ارک تهران در ۳۰ شب ماه رمضان برنامه ویژه مناجات‌خوانی را همچون روند هرساله با نوای حاج منصور ارضی برگزار می‌کند که این بازه زمانی عمدتاً بیشترین صدقات از سوی مردم برای فعالیت‌های مختلف کروه‌ جهادی در زمینه تهیه جهیزیه، کمک به سیل زده‌ها، کمک به موکب کربلای مسجد و ... انجام می‌شود و الحمدلله سال گذشته در مجموع مردم ۳۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در این زمینه کمک‌رسانی کردند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين