۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب : ۴۳۵۳۵

کاهش ساعت محدوده‌های ترافیکی تهران از شنبه


مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران گفت: با تصویب شورای ترافیک تهران ساعت محدوده های ترافیکی پایتخت از روز شنبه به ٨ صبح تا ١٧ کاهش یافت.
 
کاهش ساعت محدوده‌های ترافیکی تهران از شنبه
به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، "عمار سعیدیان فر" با بیان اینکه امروز در جلسه شورای ترافیک تهران، پیشنهاد کاهش ساعت طرح ترافیک مطرح و بررسی شد گفت: با تصویب این شورا و با توجه به درخواست عمومی برای استفاده از وسایل نقلیه شخصی و پرهیز از محیط‌های با تجمع بالا طرح ترافیک و کنترل الودگی هوا از شنبه ١� اسفند ماه تا آخر هفته از ساعت 8 تا 17 خواهد بود.
مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی تصریح کرد: این پیشنهاد به دنبال مشاهده مواردی از کروناویروس و استفاده مردم از حمل و نقل شخصی مطرح و بررسی شد.
 پس از ارائه پیشنهاد ابوالفضل قناعتی عضو سابق شورای شهر تهران مبنی بر لغو موقت طرح‌های ترافیکی تهران، شورای شهر به این موضوع ورود کرد و از شهرداری تهران خواست به مدت 10 روز طرح‌های ترافیکی لغو شود.
عمار سعیدیانفر درباره اینکه چرا شورای ترافیک لغو موقت طرح ترافیک را تصویب نکرد، گفت: نظمدهی ترافیکی لازم است و لغو طرح ممکن است باعث قفل شدن شبکه ترافیکی شود چراکه این امر یک شوک محسوب می‌شود اما در تصمیم تعیینشده، افرادی که می‌خواهند صبح تا عصر در محل کارشان باشند، دستشان باز است. 
وی با بیان اینکه اساسا موضوع لغو طرح ترافیک در این جلسه مطرح نشد، ادامه داد: آنچه در جلسه شورای ترافیک مطرح شد کاهش زمان اجرای طرح ترافیک به عنوان پیشنهاد شهرداری بود که در نهایت به تصویب رسید و قرار است تا پایان هفته آینده اجرا شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين