۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱
کد مطلب : ۴۳۵۴۵

مصلح: هم قسم شدیم برابر پرسپولیس بازی نکنیم

 
بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: ما حاضر شدیم نتیجه ۳ برصفر به نفع پرسپولیس شود، اما برابر این تیم بازی نکنیم.
مصلح: هم قسم شدیم برابر پرسپولیس بازی نکنیم شایان مصلح بازیکن تیم فوتبال سپاهان در ویدیویی توضیحاتی درباره بازی نکردن برابر پرسپولیس ارائه کرد و گفت: هواداران  سپاهان  از صبح بازی با پرسپولیس  به هتل محل اقامت ما آمدند و گفتند که شما نباید بازی کنید و در صورت بازی کردن عزت و غرور سپاهانی‌ها را پایمال می‌کنید. همچنین آن‌ها بیان کردند که  پرسپولیس هم بدون حضور تماشاگران اصفهانی بازی می‌کند و این به نوعی بی عدالتی و ناحقی  است که به خاطر شیوع ویروس کرونا این بازی بدون تماشاگر شده است و شما هم نباید بازی کنید.  
مصلح بیان کرد: جمعیت زیادی در محل اقامت ما جمع شده بودند و ما هم تصمیم گرفتیم که بازی نکنیم. به هر حال ساعت ۱۴ قرار بود ما با اتوبوس راهی ورزشگاه نقش جهان شویم، اما به این جمع بندی رسیدیم که به خاطر هواداران خود بازی نکنیم. همچنین نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه از ساعت ۱۴ گذشته بود که هواداران راه‌ها  را بسته بودند و نمی‌گذاشتند ما از هتل خارج شویم. آن‌ها شعار می‌دادند که بازی ۳ برصفر شود، اما سپاهان نباید بازی کند و عزت اصفهانی‌ها حفظ شود. ما هم به خاطر هوادارانمان تصمیم گرفتیم که با پرسپولیس بازی نکنیم و حتی حاضر شدیم این بازی ۳ برصفر به نفع پرسپولیس شود، اما در نهایت برابر حریف خود  قرار نگیریم.  
بازیکن سپاهان بیان کرد: به هر حال نیرو‌های یگان ویژه اصفهان به محل اقامت ما آمدند و راه‌ها را باز کردند، اما ما بازیکنان هم قسم شدیم که بازی نکنیم.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين