۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴
کد مطلب : ۴۳۷۴۴

بدهی نجومی باشگاه پرسپولیس به خارجی‌ها

بدهی نجومی باشگاه پرسپولیس به خارجی‌ها
به گزارش بیان ما؛ برانکو ایوانکوویچ و کادرفنی او، گابریل کالدرون آرژانتینی، نیلسون جونیور کوریا برزیلی، ماریو بودیمیر کروات و فرناندو گابریل برزیلی، افرادی هستند که از باشگاه پرسپولیس طلبکار هستند و سرخ‌ها باید حدود ۵۰ میلیارد تومان به آن‌ها بدهند.
البته این درحالی است که بدهی باشگاه پرسپولیس به دیگر بازیکنان و مربی‌های سابق این تیم محاسبه نشده است و این باشگاه تنها  باید به افراد فوق حدود ۳ میلیون یورو پرداخت کند.
طلب بودیمیر از پرسپولیس ۴۷۵ هزار یورو با سود ۵ درصد است. این بازیکن یک نیم فصل برای سرخ‌ها بازی کرد. قرارداد او یک و نیم سال به ارزش ۵۰۰ هزار یورو بوده است.

طلب کالدرون ۵۰۰ هزار یورو است. او یک نیم فصل در جمع سرخ‌ها حضور داشت و نتایج خوبی با این تیم گرفت، اما به دلایل خاصی از این تیم جدا شد.
برانکو نیز با کادرفنی اش حدود یک تا یک میلیون و دویست هزار یورو از سرخ‌ها طلب دارد. به غیر تز این نفرات، اگر مطالبات نیلسون کوریا و گابریل را حساب کنیم، پرسپولیسی‌ها باید ۳ میلیون یورو به این افراد پرداخت کنند.
البته این درحالی است که بازیکنان ایرانی نیز از این تیم طلب دارند و دریافتی بازیکنان این فصل پرسپولیس هم به ۵۰ درصد نرسیده است.
انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين