۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۸
کد مطلب : ۴۴۳۸۴

آغاز طرح «محدودیت ورود خودروها به مشهد»/ بازگرداندن خودروهای غیربومی از ورودی‌های شهر

آغاز طرح «محدودیت ورود خودروها به مشهد»/ بازگرداندن خودروهای غیربومی از ورودی‌های شهر

رئیس پلیس‌ راه فرماندهی انتظامی خراسان‌ رضوی، با اشاره به اینکه طرح محدودیت ورود خودروها به مشهد از شب گذشته آغاز شده، گفت: در این طرح پلاک‌های خارج از خراسان رضوی به جز موارد خاص برگشت داده می‌شوند.
 
 به گزارش بیان ما به نقل از فارس سرهنگ هادی امیدوار ، از آغاز اجرای طرح محدودیت ورود خودروها به منظور سفرهای غیرضروری به خراسان رضوی خبر داد و اظهار داشت: عوامل پلیس‌ راه، فرماندهی انتظامی و نیروهای هلال‌احمر برای اجرای این طرح در ۲۲ نقطه از ورودی‌های استان مستقر شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه این طرح از شب گذشته آغاز به کار کرده و پلاک‌های خارج از خراسان رضوی به جز موارد خاص برگشت داده می‌شوند، تصریح کرد: این طرح در ۲۲ نقطه ورودی استان به مشهد، با پایش در سه لایه و مسیرهای غرب، شمال، جنوب و شرق اجرا می‌شود.
امیدوار با تأکید بر اینکه اجرای محدودیت‌ در ورودی استان سختگیرانه‌تر است، افزود: پلاک‌های غیربومی برگشت داده شده و در موارد خاص بعد از پایش اجازه ورود داده می‌شود.
رئیس پلیس‌ راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی افزود: کاهک سبزوار، نیشابور مقابل پلیس راه و ملک آباد، مسیر شمال دوربرگردان شهر کهنه در مسیر قوچان فاروج، دوراهی سبزوار مقابل پلیس راه قوچان و دوربرگردان سرک بین قوچان و چناران، گردنه تیوان در مسیر قوچان درگز، محور کلات مقابل پلیس راه و پاسگاه انتظامی گوجگی جزو 22 نقاطی هستند که طرح محدودیت ورود خودروها به استان در آنها اجرا می‌شود.
وی همچنین مسیر سرخس تقاطع تقی‌آباد، مسیر فریمان تقاطع سنگ بست تربت جام، ایست و بازرسی مالکی، مسیر خواف ایست بازرسی نشتیفان، مسیر گناباد کیلومتر ۲۰گناباد به قاین، مقابل ایست و بازرسی شهید سالاری گناباد، پلیس راه بجستان، ایست و بازرسی کامه در مسیر تربت حیدریه به مشهد و عوارضی ملک آباد را نیز از جمله نقاطی برشمرد که طرح محدودیت ورودی خراسان رضوی در آنها اعمال می‌شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين