۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۹
کد مطلب : ۴۴۳۹۶

انصاری فرد: وزیر و هیات مدیره نمی‌خواستند من جام قهرمانی را با پرسپولیس بدست آورم


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه اعضای هیات مدیره باشگاه ادعای مدیرعاملی داشتند و نمی‌خواستند که انصاری‌فرد در باشگاه بماند.
انصاری فرد: وزیر و هیات مدیره نمی‌خواستند من جام قهرمانی را با پرسپولیس بدست آورم
 محمد حسن انصاری‌فرد در گفت‌و‌گویی با بخش خبری ساعت 19 شبکه سوم سیما درباره مهمترین دلایل استعفایش اظهار داشت: من زمانی در تیم پرسپولیس حضور یافتم که تمام در آمدها از پیش برداشت شده بود، پول بازیکنان و مربیان را پرداخت نکرده بودند و پرونده‌های متعدد شکایتی از دادگاه‌ها برای تیم به وجود آمده بود. ما در این شرایط این تیم را تحویل گرفتیم و با وجود این چالش‌ها لطف خدا شامل حال ما شد و تیم موفق شد.
وی افزود: زمانی که رسول پناه رئیس هیات مدیره باشگاه شد مشکلات و اختلافات ما چند برابر شد ارتباط من با وزیر کاملا قطع شد و خود آقای رسول پناه با وزیر مسقیما در ارتباط بودند، از مدیرعاملی هیچ چیز نمانده بود. ما صورتمان را با سیلی سرخ نگه داشتیم تا هواداران نگران نشوند. تمامی اعضای حاضر در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مدعی مدیرعاملی بودند و بنابراین دوست نداشتند که من موفق باشم. نمونه‌های زیادی از کارشکنی علیه ما وجود داشت.
انصاری‌فرد عنوان کرد: مشکلات فراوانی در این راه به وجود آوردند، 4 روز به دربی مانده بود تمام اسناد مربوط به قرارداد بازیکنان را منتشر کردند تا باشگاه و من دچار چالش جدی و بزرگی با بازیکنان شویم. بنده همه این موارد را به وزیر گزارش کردم اما او هیچ کاری نکرد و بلکه پشت هیات مدیره هم ایستاد.
مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: زمانی که برانکو از باشگاه پرسپولیس رفت، هواداران این موضوع را از چشم هیات مدیره باشگاه دیدند و وزیر تشخیص داد که من مهره‌ای باشم که با آمدن به باشگاه پرسپولیس هواداران آرام شوند و وقتی آب از آسیاب افتاد دیگر آن هیات مدیره نبود که من بتوانم با آن‌ها کار کنم.
وی ادامه داد: در جلسه آخر هیات مدیره هم وزیر به من گفت که چرا من 4 ماه است که می‌گویم از برانکو شکایت نمی‌کنی و چه پشت پرده‌ای میان شما و برانکو وجود دارد؟ من هم گفتم اصلا چنین چیزی نیست و اگر قرار بود پشت پرده‌ای باشد چرا از من خواسته بودید که یک ماه و نیم پیش با برانکو برای حضور در تیم ملی مذاکره کنم.
انصاری فرد عنوان کرد: به من گفتند که مدیران باشگها با اسپانسر همکاری نمی‌کنند اما در جلسه‌ای که با شرکت داده پرداز داشتیم، همه حق را به قدوسی (مدیر روابط عمومی وقت پرسپولیس) دادند اما ایشان (وزیر) روی موبایل رسول پناه اعلام کردند که قدوسی را برکنار کنند. البته قدوسی بهانه بود و قصد وزیر و هیات مدیره این بود که من نباشم. مدیری که حق نداشته باشد مدیر روابط عمومی خود را حفظ کند چه اختیاری خواهد داشت.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت قرارداد آنتونی استوکس با باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد با استوکس محکم است و به گونه‌ای است که علاوه بر اینکه ما می‌توانیم دستمزد او را ندهیم، می‌توانیم از وی غرامت هم بگیریم.
انصاری فرد در پاسخ به این سوال که هواداران می‌گویند که شما باید می‌ایستادید و به ادامه کار در باشگاه پرسپولیس می‌پرداختید، گفت: وقتی من اختیار مدیر روابط عمومی باشگاه را نداشتم چگونه می‌توانستم در تیم بمانم. دوست نداشتند جام را انصاری‌فرد با پرسپولیس بالای سر ببرد. پرسپولیس داشت با آرامش به کارش ادامه می‌داد، هواداران نشاط و شادی داشتند و تیم حال و روز خوبی داشت و چه دلیل داشت این کار را با من انجام دهند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين