۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۴۴۴۳۹

جلسه تعیین حقوق و دستمزد کارگران امروز با حضور شریعتمداری برگزار می شود

جلسه تعیین حقوق و دستمزد کارگران امروز با حضور شریعتمداری برگزار می شود

در حالی که چند ساعت به شروع دویست و هشتاد و نهمین جلسه شورای عالی کار با موضوع تعیین حقوق و دستمزد کارگران باقی مانده ، نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارگری صبح امروز در کمیته ای گرد هم می‌آیند تا اختلافات را برای تعیین میزان حقوق این قشر زحمتکش به حداقل برسانند .
جلسه تعیین حقوق و دستمزد کارگران امروز با حضور شریعتمداری برگزار می شود
به گزارش بیان ما به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جلسه تعیین حقوق و دستمزد کارگران امروز با حضور شریعتمداری برگزار می‌شود.
در حالی که چند ساعتی به شروع دویست و هشتاد و نهمین جلسه  شورای عالی کار با موضوع تعیین حقوق و دستمزد کارگران باقی مانده ، نمایندگان تشکل های کارگری و کارگری صبح امروز به ریاست شاکرمی،معاون روابط کار در کمیته ای گرد هم می‌آیند تا اختلافات را برای تعیین میزان حقوق این قشر زحمتکش به حداقل برسانند .
انتظار می‌رود در جلسه بعدازظهر که ساعت 14 با حضور شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در محل وزارتخانه برگزار می‌شود توافق نهایی حاصل شود.
محمد شریعتمداری  وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه نشست شورای عالی کار اعلام کرد: نسبت تورم سال 98 و تورم انتظاری ملاک‌های تعیین دستمزد کارگران است.
به گفته وی، حداقل سبد معیشت یک خانواده کارگری که قبلا مورد تصویب قرار گرفته بود، به عنوان یکی از مبانی مورد تاکید قرار گرفت که به نظر نمایندگان کارگری مبلغ پایینی است.
منبع فارس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين