۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵
کد مطلب : ۴۴۴۵۹

کرونا| مرزهای استرالیا و نیوزیلند به روی خارجی‌ها بسته شد


نخست‌وزیران استرالیا و نیوزیلند، در دو پیام جداگانه اعلام کردند که به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا مرزهای کشورهایشان به روی خارجی‌ها بسته می‌شود.


کرونا| مرزهای استرالیا و نیوزیلند به روی خارجی‌ها بسته شد
 به موازات افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان و اتخاذ تدابیر کشورهای مختلف برای جلوگیری از آن حالا خبر رسیده که استرالیا و نیوزیلند مرزهایشان را به روی خارجی‌ها می‌بندند.
به نوشته «بلومبرگ»، دو کشور استرالیا و نیوزیلند در منطقه اقیانویسیه به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا دست به یک اقدام تازه زدند: «بستن مرزها به روی خارجی‌ها».
«اسکات موریسون» نخست‌وزیر استرالیا امروز پنجشنبه اعلام کرد، برای مقابله با شیوع کرونا ممنوعیت سفر و ورود اتباع خارجی و افراد غیر ساکن استرالیا از ساعت ۲۱ جمعه شب (به وقت محلی) آغاز خواهد شد.
«جاسیندا آردن» نخست‌وزیر نیوزیلند هم امروز در یک کنفرانس خبری خبر داد، از نیمه شب امشب (به وقت محلی نیوزیلند)، به منظور مقابله با کرونا مرزهای این کشور به روی اتباع خارجی بسته می‌شود.
اقدامات این دو کشور منطقه اقیانوسیه در حالی انجام شده که تعداد مبتلایان به کرونا در استرالیا به ۶۳۶ نفر و تعداد جان باختگان به ۶ تن افزایش یافته و در نیوزیلند، تاکنون ۲۸ نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين