۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۴۴۴۸۶

انهدام باند 3 نفره سرقت های مسلحانه در زاهدان

انهدام باند 3 نفره سرقت های مسلحانه در زاهدان

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند 3 نفره سرقت های مسلحانه و به عنف در زاهدان با 17 فقره سرقت خبر داد.
 
  به گزارش بیان ما ،ابراهیم ملاشاهی  اظهار کرد: در پی گزارش سرقت از شهروندان توسط  اعضای یک باند مسلحانه در سطح شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور عوامل انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های اظهارات چند تن از شکات این پرونده مشخص شد سارقان با سر و صورت پوشیده با یک دستگاه پژو 405؛ جلوی آنان گرفته و با تهدید سلاح گرم گوشی تلفن همراه، وجوهات نقد و  و دیگر وسایل با ارزش آنها را زورگیری و متواری می شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با یک سری تحقیقات فنی و میدانی یکی از اعضای این باند سرقت های مسلحانه را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
وی بیان کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از جمع آوری ادله و مستندات کافی در خصوص فعالیت های مجرمانه اعضای این سارق سابقه دار با هماهنگی مقام قضائی او را در اقدامی ضربتی در محدوده خیابان امامت شهر زاهدان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه سلاح تپانچه ، 12 عدد فشنگ ساچمه ای، 3 دستگاه گوشی تلفن همراه، یک قبضه چاقو و تعدای کارت بانکی و کارت ملی کشف کردند.
ملاشاهی اظهار داشت: متهم در بازجوئی های کارآگاهان پلیس آگاهی به 17 فقره سرقت مسلحانه و به عنف در سطح شهر زاهدان با همدستی 2 نفر دیگر از دوستانش اعتراف که با اطلاعات بدست آمده همدستان متهم طی عملیات های مجزا دستگیر شدند.
وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات تکمیلی برای کشف سرقت های اعضای این باند و دیگر افراد مرتبط با این پرونده ادامه دارد.
منبع فارس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين