۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب : ۴۴۶۲۸

ابتلای ۱۹ تن از خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما به ویروس کرونا

ابتلای ۱۹ تن از خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما به ویروس کرونا
 
رییس خبرگزاری صداوسیما با انتشار پستی در توییتر از ابتلای ۱۹ تن از خبرنگاران این خبرگزاری به ویروس کرونا خبر داد و برای آن‌ها طلب شفای عاجل و سلامتی کرد.

 به گزارش بیان ما به نقل از خبرنگاران، در عرصهٔ مقابله با شیوع ویروس کرونا گروه‌های بسیاری پای‌کار آمده‌اند، به‌ویژه پرستاران و کادر درمانی که در خط مقدم رسیدگی و درمان بیماران حضور دارند و گروه‌های جهادی، هیئتی، مردمی و بسیجی که برای توزیع اقلام بهداشتی، ضدعفونی کردن شهرها و کمک به مردم از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند.
امروز خبرنگاران نیز در خط مقدم مقابله با شیوع بیماری کرونا قرار دارند و وظیفه دارند با انتشار اخبار خوب، مفید و امیدبخش هم مردم را آگاه کرده و هم به حفظ امنیت روانی جامعه کمک کنند.در این راه نیز تعدادی از خبرنگاران به این بیماری مبتلا می شوند.

سید مهرداد سیدمهدی، رییس خبرگزاری صداوسیما با انتشار پستی در صفحه توییتری اش از ابتلای ۱۹ تن از خبرنگاران این خبرگزاری به ویروس کرونا خبر داد و برای آن‌ها طلب شفای عاجل و سلامتی کرد.
رییس خبرگزاری صداوسیما در جدیدترین پست توییتری اش نوشت:
"همکاران من در حالی که هنوز از فضای انتخابات بیرون نیامده بودند، در خط مقدم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی درخصوص کرونا، قرار گرفتند. بار‌ها تا دل خطر یعنی بخش مراقبت‌های ویژه هم رفتند. برای ۱۹ نفر از همکارانم در خبرگزاری صدا و سیما که مبتلا به کرونا شده‌اند، شفای عاجل مسئلت دارم".
ابتلای ۱۹ تن از خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما به ویروس کرونا
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين