۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۱۴
کد مطلب : ۴۴۶۳۹

انجام 58 هزار تست کرونا در کشور/ لزوم برخورد با مدعیان دروغین طب اسلامی


سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون بیش از 58 هزار تست کرونا در کشور انجام شده است.
انجام 58 هزار تست کرونا در کشور/ لزوم برخورد با مدعیان دروغین طب اسلامی
 کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت در کنفرانس ویدئویی که با حضور تعدادی از خبرنگاران برگزار شد با بیان اینکه حدود 85 درصد از مبتلایان به کرونا علائم خفیف این بیماری را از خود نشان می‌دهند به نوع خفیف آن مبتلا می‌شوند اظهار داشت: تنها 15 درصد از مبتلایان به این بیماری دارای علائم شدید هستند و  نیاز به بستری شدن در بیمارستان خواهند بود.
وی بیان داشت: تاکنون بیش از 58 هزار تست کرونا در کشور انجام شده است، گفت: در حال حاضر روزانه 6 هزار تست کرونا در کشور انجام می‌شود که این رقم به زودی به 10 هزار تست می رسد.
سخنگوی وزارت بهداشت در ادامه گفت: طی روزهای گذشته کلیپی از فرد مدعی طب اسلامی در بیمارستان‌های کشور منتشر شده که این اقدام تشویش اذهان عمومی وغیرقانونی است که امیدواریم طی روزهای آینده دادستان ویژه روحانیت به این موضوع ورود کند. بررسی‌ها نشان می‌دهد این فرد در گیلان ساکن بوده و این اتفاق در بیمارستان گیلان رخ داده است.
جهانپور با انتقاد از عده‌ای افراد که به نام طب اسلامی و با تبلیغات کاذب به دنبال کسب درآمد هستند، اظهار داشت: این افراد طی روزهای اخیر به مقامات ارشد کشور توهین‌هایی انجام دادند که انتظار است مراجع قضایی با شدت به این موضوع ورود کرده و برخورد لازم را انجام دهند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين