۰
تاریخ انتشار
شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۵
کد مطلب : ۴۶۱۹۳

کشف یک هزار تُن لیموترش احتکار شده درجهرم

 
لیمو ترش
همزمان با شیوع بیماری کرونا، انتشار برخی اخبار جعلی و هدفدار درباره خواص برخی میوه ها در درمان و پیشگیری از این بیماری باعث شد قیمت این میوه ها و مرکبات در بازار بصورت غیر عادی افزایش پیدا کند.
به گزارش بیان ما - روابط عمومی سپاه فجر سرهنگ جلال یار محمدی افزود:در ادامه انتشار این شایعات شبکه ای از محتکران و دلالان با دامن زدن به این گونه اخبار جعلی و همزمان جمع آوری و احتکار این میوه ها بخصوص لیمو ترش در انبارهای کالا، قصد داشتند این محصولات را به چندین برابر قیمت در بازار به فروش برسانند.
 وی بیان داشت :در همین راستا سربازان گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس در شهرستان جهرم،  در ادامه برخورد های قاطع با فرصت طلبان و سودجویان، با رصد، رهگیری و چندین اقدام اطلاعاتی و عملیاتی برای مقابله با این مفسدین اقتصادی،  موفق به کشف یک هزار تُن لیموترش احتکار شده در شهرستان شده و این محموله کشف شده برای توزیع عادلانه در میان مردم عزیز و تنظیم بازار این میوه در کشور در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفت.
مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر استان فارس تصریح کرد:  استان فارس و خصوصا شهرستان جهرم یکی از قطب های تولید و توزیع این محصول باغی در کشور می باشد.
سرهنگ یار محمدی ادامه داد:این ضربه سخت سازمان اطلاعات سپاه فجر به شبکه احتکار میوه در استان فارس که با هماهنگی نهاد قضائی صورت پذیرفت گام موثری در راستای حفظ آرامش روانی جامعه و تعدیل قیمت در بازار خواهد بود.
منبع مشرق
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين