۰
تاریخ انتشار
شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۸
کد مطلب : ۴۶۲۶۴

بازگرداندن ۳۴۱۵ خودرو غیربومی در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

 
 
بازگرداندن ۳۴۱۵ خودرو غیربومی در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی
 فرمانده انتظامی لرستان گفت: از ابتدای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ۳۴۱۵ دستگاه خودروی غیربومی به مبدأ بازگردانده شدند.
سردار حاجی محمد مهدیان نسب امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ۴۴۱ دستگاه خودرو غیربومی توقیف و ۳۴۱۵ خودرو با مبلغ ۵ میلیون ریال اعمال قانون شدند.
وی ادامه داد: اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا در حال اجرا و تا پایان فروردین ادامه خواهد یافت.
فرمانده انتظامی لرستان با تقدیر از زحمات کادر درمانی، پرستاران و پزشکان که شبانه‌روز برای کنترل و مهار بیماری کرونا تلاش می‌کنند، افزود: امروز همه قدردان زحمات و تلاش‌های مخلصانه و مجاهدت‌های این عزیزان هستیم.
مهدیان نسب ادامه داد: در راستای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و اجرای پروتکل‌های بهداشتی ساختمان ستاد پلیس راهور طی ۱۴ مرحله گندزدایی و ضدعفونی شده است تا محیطی بی‌خطر و امن برای مراجعان به وجود آید.
وی تصریح کرد: برای کنترل بیماری کرونا امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند همراهی مردم هستیم و امیدوارم تک‌تک شهروندان با درک حساسیت مسئله، همانند ایام نوروز که همکاری خوبی داشتند در روزهای پیش رو نیز این همراهی را تداوم بخشیده و به توصیه‌های ارائه شده در خصوص عدم خروج از منزل جز در موارد ضروری عمل کنند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين