۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۴۷۱۸۵

مناجات‌خوانی مجازی حاج منصور در حرم رضوی

مناجات‌خوانی مجازی حاج منصور در حرم رضوی
 

در پی تعطیلی مجلس شب‌های ماه مبارک رمضان در مسجد ارک تهران، منصور ارضی برنامه مناجات‌خوانی مجازی خود را از کنار حرم رضوی پیگیری می‌کند.
به گزارش بیان ما -  با اعلام تعطیلی مجلس شب‌های ماه مبارک رمضان در مسجد ارک تهران، حاج منصور ارضی برنامه مناجات‌خوانی خود را به صورت مجازی و از کنار حرم نورانی حضرت رضا علیه‌السلام در مشهد مقدس برای مخاطبان خود دایر می‌کند.
بر اساس این گزارش، مجلس شب‌های ماه مبارک رمضان مسجد ارک از پنجشنبه قبل از شروع ماه رمضان با مناجات‌خوانی حاج منصور ارضی در این مسجد آغاز شده بود، اما موسسه قدیم‌الاحسان این برنامه را در عصر پنجشنبه گذشته و ساعاتی قبل از شروع مراسم شب هفتم ماه مبارک رمضان تعطیل اعلام کرد.
این مجلس که بنابر اعلام موسسه قدیم‌الاحسان با ملاحظات بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شد، به دلیل کثرت جمعیت، مورد انتقاد ستاد مبارزه با کرونا واقع شده بود و نهایتاً در حالی که هفت شب از آن می‌گذشت، تعطیل شد.
حاج منصور ارضی، مناجات‌خوان پیشکسوت پس از تعطیلی این برنامه، از امشب مراسم مناجات‌خوانی خود را در فضای مجازی پیگیری خواهد کرد و طبق اعلام صفحه رسمی او، مجلس مجازی او از امشب در جوار حرم مطهر امام هشتم، دایر خواهد بود.
این برنامه ۱۵ دقیقه به اذان مغرب به افق تهران از طریق صفحه hajmansourarzi_video@ در اینستاگرام پخش می‌شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين