۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۵
کد مطلب : ۴۷۴۶۱

دستگیری" م. ح" در بندرعباس/ متهم چه جرمی مرتکب شده بود؟

دستگیری" م. ح" در بندرعباس/ متهم چه جرمی مرتکب شده بود؟
 
جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش  بیان ما - سردار عباسعلی بهدانی فرد، جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی خبر داد.
سردار بهدانی فرد گفت: با وجود تلاش‌های صورت گرفته توسط کادر درمان و نیرو‌های مسلح برای کنترل ومقابله با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، متاسفانه شاهد انتشار برخی اخبار کذب در خصوص کمبود اقلام درمانی، نحوه رسیدگی به مبتلایان و وضعیت نامناسب بهداشتی درمراکز درمانی و اماکن حساس در بستر فضای مجازی هستیم.
او افزود: در ابتدای سال جاری کلیپی از کمبود اقلام بهداشتی در پایانه باربری شهرستان بندرعباس توسط احدی از رانندگان حمل ونقل جاده‌ای ضبط و در برخی از شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های ماهواره‌ای معاند از جمله ایران اینترنشنال منتشر شد.
جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با توجه به اهمیت موضوع که منجر به تشویش اذهان عمومی وسوء استفاده معاندین، افراد ضد نظام وسلطنت طلب شده بود، شناسایی و دستگیری این متهم در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
سردار بهدانی فرد افزود: با رصد و کنترل فضای سایبری و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی، عامل انتشار این کلیپ شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی متهم به هویت "م. ح "در محل پایانه بار بندرعباس دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی وانقلاب بندرعباس معرفی شد.
منبع خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين