۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب : ۴۷۶۵۶

تعداد مبتلایان به کرونا در روسیه از ۲۰۰ هزار نفر گذشتطبق جدیدترین آمار منتشره در روز یکشنبه، تاکنون در سراسر مناطق روسیه، ۲۰۹ هزار و ۶۸۸ مورد بیماری کووید-۱۹ شناسایی شده است، بیش از ۳۴ هزار و ۳۰۰ بیمار بهبود یافته و ۱۹۱۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند.
 
تعداد مبتلایان به کرونا در روسیه از 200 هزار نفر گذشت
به گزارش خبرگزاری «تاس»، ستاد عملیاتی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در روسیه امروز، یکشنبه گزارش داد که تعداد مبتلایان به عفونت ویروس جدید کرونا در این کشور، طی 24 ساعت گذشته به میزان 11 هزار و 12 نفر افزایش یافته است. بدین ترتیب تاکنون در کل مناطق فدرال روسیه 209 هزار و 688 نفر به بیماری کووید-19 مبتلا شده‌اند. در حال حاضر 34 هزار و 306 بیمار بمتلا به این عفونت بهبود یافته‌اند و متاسفانه یک هزار و 915 نفر هم جان باخته‌اند.
براساس این اطلاعات ، رشد روزانه گسترش ویروس کرونا 5.5 درصد بوده که کمترین میزان آن از زمان شیوع این عفونت تا به امروز است.
علاوه بر این، 4 هزار و 674 مورد (یعنی 42.4 درصد) موارد آلودگی جدید ثبت شده، بدون علامت بالینی این بیماری شناخته شده است.
این ستاد همچنین اعلام کرده که تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا در 3 منطقه روسیه از یک هزار مورد فراتر رفته است. طی یک روز گذشته،  تعداد افراد آلوده در منطقه چلیابینسک از 90 به 1041 مورد ، در منطقه اورلوفسکی از 50 نفر به 1023 نفر و در منطقه ولگاگرادسک هم از 119 نفر به 1012 نفر افزایش یافته است.
ضمن اینکه "آناستازیا راکووا" معاون توسعه شهرداری پایتخت روسیه هم امروز یادآور شد که در شهر مسکو تنها طی یک روز گذشته ، 1011 بیمار مبتلا به کرونا بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شدند. بدین ترتیب، تعداد کل افراد بهبود یافته در این شهر به 13 هزار و 790 نفر رسیده است.
شب گذشته نیز اعلام شد که با مرگ 58 بیمار دیگر در مسکو، میزانمرگ و میر ناشی از عفونت کرونا در پایتخت روسیه به 1068 نفر افزایش یافت.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين