۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳
کد مطلب : ۴۷۶۶۶

رانش کوه در آزاد‌راه رشت ـ قزوین / رانندگان از محور قدیم تردد کنند

رانش کوه در آزاد‌راه رشت ـ قزوین / رانندگان از محور قدیم تردد کنند


سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از انسداد قطعه‌ای از آزاد راه رشت - قزوین به علت رانش کوه خبر داد و گفت: رانندگان باید برای عبور از این مسیر از محور قدیم رشت- قزوین تردد کنند.
 به گزارش بیان ما - سبحان‌الله علی‌پور ، از بسته شدن قطعه ای از آزاد راه رشت - قزوین در محدوده روستای کتله رودبار به توتکابن بر اثر رانش کوه خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر رانندگان برای عبور از این مسیر باید از محور قدیم رشت - قزوین تردد کنند.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان انسداد قطعه‌ای از آزاد راه رشت - قزوین در محدوده روستای کتله رودبار به توتکابن را بیشتر تشریح کرد و افزود: رانش کوه شب گذشته اتفاق افتاد و به موجب آن این مسیر مسدود شد به طوری‌که دیگر امکان تردد در آن وجود نداشت.
علی‌پور از استمرار پدیده رانش کوه خبر داد و با تأکید بر اینکه به منظور ایمنی هموطنان مسیر آزاد راه رشت - قزوین تا اطلاع ثانوی مسدود است عنوان کرد: قبرستانی نیز در این محدوده قرار دارد که احتمال رانش این قسمت نیز به همراه رانش‌های احتمالی وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه آزاد راه قزوین - رشت از جمله راه‌های پرتردد کشور است که 170 کیلومتر طول دارد تصریح کرد: تعیین تکلیف مناطقی از آزاد راه قزوین - رشت که احتمال رانش کوه در آن وجود دارد ضروری است تا راهداری بتواند عملیات ایمنی مسیر را در این بخش به اجرا درآورد.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان انجام اقداماتی در راستای رفع نقاط پرحادثه راه‌ها در طول سال را از اولویت‌های این اداره کل دانست و گفت: علاوه بر این‌ها همزمان با تأمین اعتبارات امسال اقدامات خوبی نیز در راستای نگهداری از شریان‌های اصلی و فرعی استان انجام شده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين