۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۶
کد مطلب : ۴۷۶۹۷

آبادان قرنطیه کامل شد / تدابیر سختگیرانه تردد در مبادی ورودی


 به منظور قطع زنجیره کرونا ادارات و بانک‌های شهرستان آبادان تا آخر هفته تعطیل اعلام شد و ‌کریدورهای ورودی آبادان از سمت اهواز و ماهشهر مسدود و تحت تدابیر سختگیرانه تردد قرار گرفت.
 
آبادان قرنطیه کامل شد / تدابیر سختگیرانه تردد در مبادی ورودی
به گزارش روابط عمومی فرماند‌اری آبادان، با دستور سید‌زین‌العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و در راستای کمک به قطع زنجیره‌ بیماری کرونا تمام ادارات (به غیر از بخش‌های خدماتی و درمانی و عملیاتی) و بانک‌های شهرستان آبادان تا آخر هفته جاری تعطیل اعلام شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در این باره با اشاره به اهمیت خودقرنطینگی شهروندان‌ گفت:از همه ‌مردم آبادان تقاضا داریم با اجتناب از انجام سفر غیرضروری و رفت و آمد در سطح شهر، با ماندن در منزل به قطع زنجیره‌ی انتشار این بیماری کمک کنند.
وی با بیان اینکه به منظور جلوگیری از ورود شهروندان شهرستان‌های تعطیل شده از فردا ورودی آبادان از دو نقطه اهواز و ماهشهر تا پایان هفته مسدود خواهد شد، از همه اهالی سایر شهرها خواست که در طول تعطیلات به آبادان سفر نکنند.
موسوی با بیان اینکه در این مدت بازرسی‌های لازم توسط کمیته اجرایی در سطح شهرستان تشدید خواهد شد، تصریح کرد: در پایان هفته نیز تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين