۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲
کد مطلب : ۴۷۷۵۲

اسپانیا مسافران خارجی را ۲ هفته قرنطینه می‌کنددولت اسپانیا دستور قرنطینه ۲ هفته‌‎ای همه مسافران خارجی را که قصد ورود به خاک این کشور را دارند، صادر کرده است.
 
اسپانیا مسافران خارجی را 2 هفته قرنطینه می‌کند
به گزارش  رویترز، دولت اسپانیا دستور داده است کلیه مسافران خارجی که قصد ورود به این کشور را از 15 ماه می دارند، به مدت 2 هفته در قرنطینه به سر ببرند. این اقدام با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است.
بر اساس این گزارش، دولت اسپانیا رسما دستور داده است که مسافران خارجی باید در قرنطینه نگه داشته شوند و تنها در صورت نیاز و لزوم اجازه خارج شدن از شرایط قرنطینه را خواهند داشت.

قرنطینه اجباری مسافران خارجی طی روزهای 15 تا 24 ماه می (26 اردیبهشت تا 4 خرداد) اجرا خواهد شد یعنی زمانی که وضعیت فوق العاده در این کشور پایان خواهد یافت.
محدودیت‌های قرنطینه‌ای برای حدود 47 میلیون نفر از جمعیت اسپانیا از روز دوشنبه کاهش یافته است. این بخش نخست از طرح 4 مرحله‌ای دولت اسپانیا برای لغو محدودیت‌های قرنطینه‌ای به شمار می‌رود.
ولی با این حال، شهرهای بزرگی مثل مادرید و بارسلونا که به شدت از بحران شیوع ویروس کرونا آسیب دیده‌اند، تدابیر شدید قرنطینه‌ای را حفظ خواهند کرد و رستوران‌ها و کافه‌های این شهرها همچنان بسته خواهد بود.
بخشی از فعالیت کلیساها از سرگرفته شده و تجمع‌های 10 نفره نیز اجازه برگزاری خواهد داشت و اجازه جابجایی آزادانه در برخی ایالت‌ها به مردم داده شده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين