۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۴
کد مطلب : ۴۷۷۶۸

لبنان از فردا وارد قرنطینه می‌شود

 
 
 
هیئت وزیران لبنان اعلام کرد این کشور از فردا وارد قرنطینه خواهد شد.

به گزارش  پایگاه خبری الیوم السابع، هیئت وزیران لبنان امروز تصویب کرد این کشور از چهارشنبه شب لغایت دوشنبه صبح در چهارچوب مقابله با ویروس کرونا وارد قرنطینه شود.
هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است. لبنان در حالی از فردا وارد قرنطینه کامل می‌شود که طبق آمار‌های رسمی، شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۸۷۰ نفر رسیده است؛ همچنانکه هیچ مرگ و میری بر اثر کرونا در این کشور به ثبت نرسیده است.
با وجود اجرای قوانین بازدارندگی و پیشگیرانه از سوی کشور‌های جهان، ویروس کرونا همچنان با سرعت در جهان در حال انتشار است؛ بطوری که تا کنون بیش از ۴ میلیون و ۲۸۲ هزار نفر در جهان به این ویروس مبتلا شده اند. همچنین آمار قربانیان کرونا در جهان نیز به بیش از ۲۸۸ هزار نفر می‌رسد.
آمریکا با ثبت بیش از یک میلیون و ۳۸۶ هزار ابتلا، رتبه نخست مبتلایان را در میان کشور‌های جهان از آن خود کرده است؛ همچنانکه شمار قربانیان کرونا به بیش از ۸۱ هزار نفر در این کشور می‌رسد.
همچنین اسپانیا با ثبت بیش از ۲۶۹ هزار نفر و روسیه با ثبت بیش از ۲۳۲ هزار نفر، رتبه‌های دوم و سوم مبتلایان را در میان کشور‌های جهان از آن خود کرده اند.
روسیه در حالی جایگاه دوم ابتلا به کرونا را از آن خود کرده که پیشتر در جایگاه پنجم قرار داشت. روز یکشنبه، روسیه به جایگاه پنجم بیشترین مبتلایان کرونا در جهان رسید، اما روز بعد از آن [دوشنبه] با دو پله صعود، انگلیس و ایتالیا را نیز پشت سر گذاشت و در جایگاه سوم قرار گرفت. حال امروز نیز با یک پله صعود دیگر، بعد از آمریکا، بیشترین شمار مبتلا به ویروس کووید-۱۹ را داراست.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين