۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵
کد مطلب : ۴۷۷۸۸

آمریکا از مدال شجاعت تا مدال شجاعت نورالدین قدیمی

آمریکا از مدال شجاعت تا مدال شجاعت نورالدین قدیمی
آمریکا از مدال شجاعت تا مدال شجاعت
نورالدین قدیمی

روز گذشته آمریکا اعلام کرد که به شش نظامی آمریکایی که بر اثر شلیک موشک های ایرانی به پایگاه عین الاسد، دچار آسیب مغزی شده اند مدال شجاعت و به تعدادی نیز جایزه ویژه اعطا می کند.
 1. یک فروند هواپیمای مسافربری ایران که در تاریخ 12 تیرماه 1367 از تهران عازم دبی بود، باشلیک موشک از سوی ناو جنگی «یو اس اس وینسنتس» متعلق به نیروی دریایی ارتش آمریکا در خلیج فارس و آبهای سرزمینی ایران سرنگون شد که براثرآن ، بیش از 290مسافر ، ازجمله 66 کودک به شهادت رسیدند.

آمریکا هیچ وقت به خاطر ارتکاب این جنایت حتی از ایران عذر خواهی هم نکرد و مدتی بعد نیز  به کاپیتان «ویلیلم راجرز» فرمانده جنایتکاری که دستور شلیک به هواپیمار صادر کرده بود، مدال شجاعت اعطا کرد.

2. در صبحگاه 18 دی ماه 1398، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اقدامی تلافی جویانه و به عنوان نقطه آغاز انتقام سخت از آمریکای جنایتکار به خاطر ترور و به شهادت رساندن فرمانده  شهید حاج قاسم سلیمانی ، 11 فروند موشک به پایگاه هوایی عین الاسد در خاک عراق که بزررگترین مقر استقرار نیروهای آمریکایی در منطقه می باشد ، شلیک کرد که بر اثر آن بخشهای زیادی از این پایگاه تخریب و صدها تروریست آمریکایی کشته و زخمی شدند که البته آمریکا از اعلام آمار رسمی تلفات خود داری کرد.

3. روز گذشته آمریکا اعلام کرد که به شش نظامی آمریکایی که بر اثر شلیک موشک های ایرانی به پایگاه عین الاسد، دچار آسیب مغزی شده اند مدال شجاعت و به تعدادی نیز جایزه ویژه اعطا می کند. حالا اینکه این نظامیان چه شجاعتی از خود نشان داده اند که مستحق دریافت مدال شجاعت باشند بماند.

4. خداوند متعال بر عزت رهبر حکیم انقلاب اسلامی بیفزاید و به حضرت ایشان سلامتی و طول عمر عنایت بفرماید که با انتخاب راهبردهای عزتمندانه و هدایت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به سمت قوی شدن، فرمودند: «باید قوی بشویم تا جنگ نشود... دوران بزن در رو تمام شده است... دشمن بداند که اگر یکی بزند ، ده تا می خورد و...»، آمریکای جنایت کار را در موقعیتی قرار داده است که اگر روزی به فرمانده ناو جنگی خود که بیگناهان ایرنی را به شهادت رسانده بود ، مدال شجاعت می داد ، امروز به نظامیانی که از حملات موشکی ایران جان به در برده ولی آسیب مغزی دیده اند مدال شجاعت اعطا می کند و... همین
منبع:جهان نيوز -
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين