۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۸
کد مطلب : ۴۸۸۲۱

حسن آقامیری مناظره با حجت‌الاسلام رفیعی را پذیرفت


سیدحسن آقامیری با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود پاسخ مثبت به دعوت حجت‌الاسلام ناصر رفیعی برای مناظره داد.
حسن آقامیری مناظره با حجت‌الاسلام رفیعی را پذیرفت
 چندی پیش حجت‌الاسلام ناصر رفیعی استاد حوزه و دانشگاه با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ به سوال کاربری در فضای مجازی با این موضوع که «درفضای مجازی شبهه‌افکنی زیاد شده است، گاهی هم افراد روحانی مثل آقامیری شبهه می‌کنند، تکلیف چیست؟» آقا میری را به مناظره دعوت کرد.
وی با بیان اینکه دوران بزن و دررو گذشته است و نمی‌شود فردی کلیپی درست کند، قرآن، نماز، حجاب، زیارت و تلقین را زیرسؤال ببرد، «خود گوید و خود خندد، عجب مرد هنرمندی»، گفت: بسم‌الله، اگر مرد هستید به مناظره بیایید. من اعلام می‌کنم از همین آقایی که اسم بردید (حسن آقامیری) دعوت به مناظره رسمی می‌کنم.
در ادامه، سیدحسن آقامیری با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود پاسخ مثبت به دعوت حجت‌الاسلام ناصر رفیعی برای مناظره داد.
وی در این ویدئو از گفت‌وگو استقبال کرد و گفت: هرجایی که فراهم شود برای گفت‌وگو حضور پیدا می‌کنم.
حجت‌الاسلام رفیعی نیز پس از پذیرش این دعوت با انتشار فیلمی ضمن تشکر از آقامیری تصریح کرد: در این مناظره راجع به محورهایی که احساس من این است که ایشان خطا و اشتباه می‌گویند، مناظره کنیم. به هیچ عنوان سبقه و رنگ این گفت‌وگو سیاسی و اقتصادی نیست.
وی افزود: من در مسائل سیاسی نقد دارم و موضع من نسبت به کلیپ‌های سیاسی و مشکلات مردم نیست بلکه احساس کردم هجمه به قرآن، احادیث و روایت صورت گرفته است و ممکن است با توضیحات ایشان برداشت من اصلاح شود.
رفیعی اضافه کرد: هدف این منظاره تخریب دیگران و توهین نیست بلکه براساس روایات زمانی که احساس می‌کنیم نسبت به دین خطری وارد می‌شود، فردی که تسلط دارد باید وارد عمل شود و مانع این امر گردد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين