۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰
کد مطلب : ۵۰۶۱۴

آغاز ثبت نام رانندگان متقاضی فعالیت در سرویس مدارس از هفته آینده

 
 
ضامنی از آغاز ثبت نام رانندگان متقاضی جهت فعالیت در سرویس مدارس از هفته آینده خبر داد.
آغاز ثبت نام رانندگان متقاضی فعالیت در سرویس مدارس از هفته آینده
مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور توضیح آخرین وضعیت ثبت نام رانندگان برای فعالیت در سرویس مدارس برای سال تحصیلی آینده گفت: در حوزه سرویس مدارس با دو بخش شهرداری و آموزش و پرورش مواجه هستیم که به شکل تعاملی در حیطه اختیارها در این زمینه اقدام می کنند.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور افزود: در بخش وظیفه شهرداری ها، شرکت های متقاضی فعالیت در ناوگان سرویس مدارس باید فرآیند ثبت نام خود را کامل کنند و پس از آن وارد فرآیند تایید شرکت های ثبت نامی و رانندگان می شویم که این مرحله نیاز به زمان دارد.
ضامنی ادامه داد: تایید فرآیند صلاحیت شرکت ها و رانندگان تا شهریور هر سال به طول می انجامد و زمانی که تایید صلاحیت شرکت ها انجام شد مدارس می توانند با شرکت های دارای صلاحیت وارد مذاکره جهت عقد قرار داد شوند.
او ادامه داد: ثبت نام رانندگان برای فعالیت در ناوگان سرویس مدارس برای سال آینده از هفته آینده آغاز می شود.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت تعیین و تکلیف قرار داد سرویس مدارس با رانندگان با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی مدارس در سال تحصیلی گذشته به کجا رسید، تصریح کرد: موضوع در کارگروه ماده ۱۸ تعیین و تکلیف و قرار بر این شد در هر شهر متناسب با قرار داد بسته شده اقدام های لازم انجام شود.
ضامنی ادامه داد: باید به این نکته تاکید کنم که در بسیای از شهر در بحث سرویس مدارس آموزش و پرورش در نقش کارفرما عمل می کند.
منبع باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين