۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۵
کد مطلب : ۵۲۸۴۰

مدیرعامل استقلال: مجیدی می‌خواهد برود؟هر طور صلاح است!

مدیرعامل استقلال: مجیدی می‌خواهد برود؟هر طور صلاح است!
 

مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به مصاحبه جدید فرهاد مجیدی پیرامون اینکه مدیران باشگه به دنبال مربی جدید باشند و او دیگر در این تیم نمی ماند گفت: هر طور که مجیدی صلاح می داند.
به گزارش بیان ما - احمد سعادتمند در واکنش به صحبت های جمشید نورشرق که مدعی شده آندره آ استراماچونی می تواند به استقلال بپیوندد اظهار داشت: به خاطر عملکرد بد در یک قرارداد آنهایی که این قرارداد را منعقد کردند باید پاسخگو باشند. دوستان می گویند امسال مربی خارجی نمی تواند بیاید و به سال بعد اشاره نمی کنند. از نظر من این مصوبه (سازمان لیگ و فدراسیون) اصلا قانونی نیست و باید در موردش بحث شود.

مدیرعامل استقلال در خصوص مصاحبه فرهاد مجیدی مبنی بر اینکه  مدعی شده به هیچ عنوان با مدیریت فعلی استقلال کار نخواهد کرد عنوان کرد: من این مصاحبه مجیدی را ندیدم اما اگر واقعا انجام شده، هر طور که مجیدی صلاح می داند! باشگاه استقلال بزرگ است و در راستای وحدت هر کاری لازم باشد انجام می دهم. ما باید دل هوادار را شاد کنیم و امیدوارم این اتفاق رخ می دهد.
وی که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد در خصوص اینکه مجیدی گفته مدیریت استقلال بویی از صداقت نبرده است عنوان کرد:اجازه بدهید من از شما گلایه کنم، ما در آستانه جام حذفی هستیم و برای این مباحث حاشیه ای فرصت مناسبی نیست.شما اصرار دارید که در آستانه فینال این مسائل را مطرح کنید.
منبع: فارس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين