واکنش پلیس فتا به کلیپ غش کردن دانش‌آموز در مدرسه

20 شهريور 1399 ساعت 19:43


 
پلیس فتا
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: عوامل ضبط و انتشار کلیپی که ضعف یک دانش‌آموز را به کرونا نسبت داده و باعث تشویش اذهان عمومی شده بودند، دستگیر شدند.
به گزارش بیان ما - سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا  در واکنش به انتشار کلیپی مبنی بر ابتلای یک دانش آموز به کرونا در مدرسه و غش کردن وی در صف، اظهار داشت: بلافاصله با انتشار چنین کلیپی در فضای مجازی و نگرانی خانواده‌ها و تشویش اذهان عمومی و با درخواست رسمی آموزش و پرورش، پلیس فتا به پرونده ورود و بررسی‌های لازم را انجام داد.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا تصریح کرد: با توجه به بررسی‌ها مشخص شد که دانش‌آموز مذکور دچار کرونا نبوده است؛ بنابراین پلیس بازداشت و دستگیری عوامل ضبط فیلم و انتشار آن در فضای مجازی را در دستور کار قرار داد.
سرهنگ پاشایی تصریح کرد: بلافاصله فردی که کلیپ را ضبط کرده بود و همچنین فردی که آن کلیپ را در فضای مجازی بارگذاری کرده بود، شناسایی و با دستور مقام قضایی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا خاطرنشان کرد: تشویش اذهان عمومی طبق قانون جرم است و پلیس اجازه نمی‌دهد که افرادی آرامش و آسایش مردم را با انتشار کلیپ‌های دروغین به مخاطره بیندازند.
منبع: فارس


کد مطلب: 53407

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/53407/واکنش-پلیس-فتا-کلیپ-غش-کردن-دانش-آموز-مدرسه

بيان ما
  http://www.bayanema.ir