۰
تاریخ انتشار
جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۵۳۴۳۲

خشونت وحشتناک پلیس اسپانیا در برخورد با نوجوان ۱۴ ساله!

 
 
ویدئوی برخورد خشونت آمیز پلیس اسپانیا با یک پسر نوجوان اهل این کشور به دلیل نزدن ماسک به ویدئویی داغ در فضای مجازی تبدیل شده است.
خشونت وحشتناک پلیسویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار خشن پلیس اسپانیا را با یک نوجوان ۱۴ ساله به تصویر می‌کشد. در این حادثه که روز سه شنبه در شهر «میراندا دِ اِبرو» واقع در شمال این کشور رخ داد این پسر نوجوان به دلیل نپوشیدن ماسک مورد حمله خشونت آمیز  پلیس قرار گرفت.
ویدئویی که توسط شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است میزان خشونت شدید پلیس اسپانیا را نشان می‌دهد. در این ویدئو پلیس در حالی که این نوجوان را در کف پیاده رو انداخته است است زانوی خود را روی گردن او قرار می‌دهد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود با وجود آنکه این نوجوان در موقعیت خطرناکی قرار گرفته و احتمال خفه شدن او می‌رود، اما مامور پلیس او را همچنان در همان وضعیت نگه می‌دارد. صدای این پسر نوجوان در این ویدئو که از شدت درد و وحشت فریاد می‌زند شنیده می‌شود. این اتفاق در مقابل چشمان وحشت زده مادر این نوجوان و همچنین تعدادی از شاهدان عینی رخ داد. همچنین در این ویدئو صدای شاهدان عینی که که بر سر مامور پلیس بدلیل جلوگیری از تکرار صحنه قتل جورج فلوید فریاد می‌زنند شنیده می‌شود.
گفتنی است؛ رفتار خشونت آمیز پلیس اسپانیا با این پسر نوجوان در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز رفتار مشابه ماموران پلیس این کشور با یک زن اهل این کشور به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده بود. این زن نیز به علت نپوشیدن ماسک مورد ضرب و شتم شش مامور پلیس قرار گرفته بود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين