۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب : ۵۳۴۷۸

آسیب شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان در «شکلات تلخ»

آسیب شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان در «شکلات تلخ»
 

برنامه «شکلات تلخ» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی شنبه ۲۲ شهریور به آسیب شناسی اعتیاد در خانواده ایرانی و تأثیر آن بر فرزندان می پردازد.
به گزارش بیان ما - به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه‌کننده برنامه «شکلات تلخ» گفت: در ادامه پرداختن به آسیب‌های اجتماعی موثر بر از هم گسیختگی خانواده ایرانی این هفته به سراغ اعتیاد رفتیم که یکی از محوری‌ترین دلایل موثر در از هم پاشیدن کانون خانواده و حتی پدیده کودکان کار و خیابان است.
وی بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع و آسیب‌های ناشی از اعتیاد که در سال های اخیر آمار و ارقامی متفاوت به خود گرفته است و نمودار موجود نشان از این دارد که گرایش دختران در سال های اخیر به اعتیاد بیش از گذشته است و حتی کارشناسان معتقدند سن اعتیاد نیز در سال‌های اخیر کاهش داشته است. از این رو با کارشناسان و پژوهشگران حوزه اعتیاد و البته افراد آسیب‌دیده این مقوله در برنامه امروز شنبه ۲۲ شهریور به گفتگو نشستیم.
تهیه‌کننده برنامه «شکلات تلخ» توضیح داد: در برنامه‌های این هفته تصمیم داریم، زوایای مختلفی را در خصوص گرایش به مواد مخدر، تأثیر والدین بر اعتیاد فرزندان، چگونگی دستیابی فرزندان به مواد مخدر، شرایط روحی و روانی مصرف‌کنندگان و راهکاری‌های موثر در ترک و دوری را بررسی و تحلیل کنیم.
وی بیان کرد: در این برنامه که با حضور اقطار کارشناس و پژوهشگر حوزه اعتیاد و یک فرد نجات یافته که این روزها به عنوان مشاور در یکی از مراکز فعالیت می‌کند و چند فرد درگیر از سنین مختلف تولید شده است قرار است داستان اعتیاد را شاید قابل لمس‌تر از دیگر بسته‌های رسانه‌ای با مخاطبمان درمیان بگذاریم.
احمدی در پایان گفت: در برنامه روز سه شنبه ۲۵ شهریورماه به بحث اعتیاد در مشاغل مختلف از جمله رشته‌های مختلف ورزشی، هنری نیز خواهیم پرداخت.
برنامه «شکلات تلخ» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی، روزهای شنبه و سه شنبه حوالی ساعت ۱۳:۳۰ و روزهای یکشنبه و چهارشنبه ۳۰ دقیقه بامداد با اجرای مهدی اسماعیل‌تبار، روانشناس فرهنگی روی آنتن می‌رود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين