۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۵
کد مطلب : ۵۳۵۴۵

کاربران عرب زبان از خجالت وزیر اماراتی در آمدند

کاربران عرب زبان از خجالت وزیر اماراتی در آمدند
کاربران عرب زبان به شدت به توجیهات وزیر اماراتی درباره عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی واکنش نشان دادند.
به گزارش بیان ما - کاربران عرب زبان در توئیتر، تعداد زیادی پُست علیه انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات منتشر کردند چرا که وی از عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حمایت کرده بود.
قرقاش به تازگی در ۲ پُست توئیتری نوشت: ساختن آینده، نمی تواند از طریق کپی کردن تجربه گذشته صورت بگیرد. نفوذ راهبردی (عادی سازی روابط میان امارات، بحرین و رژیم صهیونیستی) برای ایجاد تحول مثبت ضروری است.
وی افزود: آغاز جدید، در درون خود یک فرصت واقعی دارد. تحولات منطقه بیانگر ضرورت بازنگری در استراتژی های گذشته است.
«باسم عبدالله» یک کاربر یمنی در این خصوص نوشت: آنچه که در خفا انجام می شد اکنون در برابر همگان صورت می گیرد. همه شما ساخته دست انگلیس هستید.

«محمد التویتی» یک کاربر عرب دیگر نیز در این خصوص نوشت: مشکل شما اماراتی ها این است که به هر دری می زنید تا احساس کنید که [از لحاظ جایگاه منطقه ای و تاریخی] یک کشور هستید اما نیستید. شما در واقع به دنبال این هستید که اسرائیل شما را به عنوان یک کشور به رسمیت بشناسد.

یک کابر دیگر با حساب کاربری «السیف المأثور» نوشت: سخنان قرقاش منافقانه و دروغین است. شما خیانتکار هستید و خیانتتان را توجیه می کنید. ملت مسلمان امارات به زودی علیه شما قیام خواهد کرد.
کاربر دیگری با نام «کارداش» نوشت: رهبری ویرانگر شما که در راستای راضی کردن ترامپ اقدام می کند باعث از دست دادن اعتماد ملت ها شده است.
یک کاربر دیگر نیز نوشت: شما یک نقص در پیکره امت عربی هستید.  با اسرائیل سازش کرده و قطر را تحریم می کنید. شما از کشتار فلسطینی ها حمایت می کنید.

یک کاربر به اسم «مجدی رشاد» نوشت: آنچه که من فهمیدم این است که شما با توافقنامه سازش، به جنگ میان خود و صهیونیستها که سالها به طول انجامیده و یک میلیون شهید اماراتی برجای گذاشته پایان داده اید! زمان آن رسیده که جلوی خون ریزی های بیشتر را بگیرید!
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين