۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۴
کد مطلب : ۵۳۸۴۹

اسرائیل بالها و کلاه خلبان اف۳۵ فروشی به امارات را می‌سازد

اسرائیل بالها و کلاه خلبان اف۳۵ فروشی به امارات را می‌سازد
برخی منابع رژیم صهیونیستی به سودی که قرارداد فروش جنگنده های اف -۳۵ آمریکا به امارات، نصیب تل آویو می کند، پرده برداشتند.
به گزارش از العهد، برخی منابع رژیم صهیونیستی به سودی که قرارداد فروش جنگنده های اف -۳۵ آمریکا به امارات، نصیب تل آویو می کند، پرده برداشتند.
العهد نوشت: در حالی که دشمن صهیونیست از تجهیز امارات به جنگنده های اف -۳۵ آمریکایی هراس دارد و آنرا به زیان برتری ارتش این رژیم بر ارتش های عربی می داند؛ اما یک رسانه رژیم صهیونیستی فاش کرد که تل آویو یکی از طرفهایی است که از این قرارداد، نفع می برد.
روزنامه صهیونیستی «کلکلیست» فاش کرد: صنایع امنیتی اسرائیل سود سرشاری از این معامله به جیب خواهند زد زیرا بالهای جنگنده های اف -۳۵ که آمریکا آنها را به امارات خواهد فروخت را می سازند و پول هر جفت بال یک جنگنده بالغ بر ۳ میلیون دلار می شود.
طبق گزارش این رسانه صهیونیست؛ شرکت اسرائیلی سازنده این بالها با شرکت لاکهید مارتن سازنده جنگنده های اف -۳۵ قراردادی برای تولید ۸۰۰ جفت بال به ارزش ۲ و نیم میلیارد دلار به امضا رسانده است.
این رسانه صهیونیست گزارش داد: شرکت اسرائیلی دیگری که از این معامله تسلیحاتی میان امارات و آمریکا سود می برد، «البیت سیستم» است که کلاه خلبان ویژه اف -۳۵ را خواهد ساخت و نرخ هر کلاه که از یک نمایشگر بهره می برد و این نمایشگر اطلاعاتی را در جلوی دید خلبان نمایش می دهد و همچنین تصاویر دید در شب توسط حسگرهایی به کلاه خلبان ارسال شده و بر روی آن نمایش داده می شود، حدود ۴۰۰ هزار دلار است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين