۰
تاریخ انتشار
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب : ۵۴۱۹۹

مسیر آزادگان به سمت شرق گازوییلی شد

 
 
به گفته سرتیم مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور پایتخت، ریزش گازوییل در مسیر آزادگان به شرق روبروی شهرک رسالت از مخزن یک دستگاه تانکر سوخت باعث لیز شدن سطح سواره رو در این محدوده شد.
 سرهنگ مجید رنجبرگفت: در ساعت ۰۷:۴۵ صبح امروز به خاطر بریدن گاردون یک دستگاه کامیون حمل سوخت و برخورد آن با باک و بیرون ریختن گازوییل داخل باک به سطح سواره رو باعث لغزنده شدن مسیر داخل در مسیر آزادگان به شرق روبروی شهرک رسالت می‌گردد.
رنجبر ادامه داد: پس از این حادثه و لغزندگی معبر باعث به وقوع پیوستن چندین تصادف خسارتی بین خودور‌ها گردید و چند موتور نیز به همین دلیل در آن مقطع به زمین خورده اند که با هماهنگی به عمل آمده چند دستگاه آمبولانس به محل اعزام گردیدند.
وی افزود: این تصادفات پی در پی و لیز بودن معبر، باعث کندی حرکت و ایجاد ترافیک در این محدوده گردید. 
این مقام انتظامی  بیان داشت: عوامل راهور در محل حضور یافتند و رانندگان را با حرکات دست و راکت دعوت به حرکت با سرعت پایین نمودند.
سرتیم مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور پایتخت ادامه داد: پلیس راهور فاتب از رانندگانی که در این گونه مسیر‌های لغزنده در حال حرکت هستند خواست با سرعت پایین و مطمئنه حرکت نمایند و به دستورات و فرامین پلیس راهور مستقر در محل گوش فرا دهند.عوامل شهرداری در محل حضور یافته اند و مشغول پاکسازی و عملیات شن پاشی هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين