۰
تاریخ انتشار
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۳
کد مطلب : ۵۴۲۳۶

دست کج‌ها به زندان می‌روند

 
 
 
فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت گفت: ۹ سارق حرفه‌ای با ۱۹ فقره سرقت در کلاردشت دستگیر شدند.

به گزارش بیان ما - از ساری ، سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و برقراری نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان اجرا شد.
او افزود: در اجرای این طرح، ماموران ضمن انجام گشت‌های هدفمند موفق به دستگیری ۹ سارق حرفه‌ای در شهرستان کلاردشت شدند.

سرهنگ عزیزی گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده در مجموع به ۱۹ فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی و عمومی در این شهرستان اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت با اشاره به بازدید از واحدهی صنفی این شهرستان در ادامه اجرای این طرح، ادامه داد: در اجرای این طرح از ۲۰ واحد صنفی این شهرستان بازدید شد که به ۸ واحد صنفی تذکر و اخطار پلمب داده شد و ۲ واحد صنفی نیز به علت عدم رعایت ضوابط قانونی و صنفی تعطیل شدند.
او از توقیف ۶۴ دستگاه خودرو و ۱۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف نیز خبر داد و افزود: دستگیری ۱۸ نفر از محکومان کیفری و حقوقی، ۴ خرده فروش مواد مخدر و یک معتاد متجاهر از دیگر اقدامات پلیس در این طرح بوده است.
فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس، از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدار‌های انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰ در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين