۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب : ۵۴۵۴۷

۲۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شدند

۲۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شدند
شهرکرد- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ۲۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در چهارمحال و بختیاری شناسایی شدند.
راشد جزایری بعد از ظهر چهارشنبه با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در نهمین روز از مهرماه سال ۹۹ عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۸ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد ۳۵ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲۳ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: هم اکنون ۱۶۵ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۳۰ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.
وی اظهار کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته چهار مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۲۷۳ نفر است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تاکید کرد: هم اکنون ۳۵ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين