۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۳
کد مطلب : ۵۴۵۹۸

آمار روزانه ابتلا به کرونا در اصفهان از ۱۵۰۰ نفر عبور کرد

آمار روزانه ابتلا به کرونا در اصفهان از ۱۵۰۰ نفر عبور کرد
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و ۵۰۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل طی ۲۴ ساعت اخیر خبر داد.
آرش نجیمی با اشاره به وضعیت نامناسب شیوع کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر نتایج آزمایش یک هزار و ۵۰۲ بیمار مشکوک به کرونا مثبت اعلام شده است.
وی با بیان اینکه شهروندان اصفهان باید توجه داشته باشند که ظرفیت بیمارستان‌های ریفرال کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تکمیل است، ادامه داد: از روز گذشته تاکنون ۲۰۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اصفهان بستری شده اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعداد بیماران بهبود یافته کرونا در استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر را ۱۶۲ نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر یک هزار و ۴۶۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.
وی تصریح کرد: همچنین در حال حاضر ۲۴۹ بیمار مبتلا به کرونا در شرایط حاد قرار داشته و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های اصفهان نگهداری می‌شوند.
نجیمی میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر را ۱۸ نفر اعلام کرد و گفت: مجموع کل فوتی‌ها ۲۶ نفر بوده که ۱۸ نفر از آنها مثبت کرونا بوده‌اند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين