۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۷
کد مطلب : ۵۵۲۰۲

رئیس مجلس از بیمارستان «ایرانمهر» شهرستان سراوان بازدید کرد

 
رئیس مجلس از بیمارستان «ایرانمهر» شهرستان سراوان بازدید کرد
سراوان - رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه نظارت های میدانی از استان سیستان و بلوچستان از بیمارستان تازه تاسیس «ایرانمهر» شهرستان سراوان بازدید کرد.
محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه نظارت‌های میدانی از استان سیستان و بلوچستان از بیمارستان تازه تأسیس «ایرانمهر» شهرستان سراوان بازدید کرد.
گفتنی است، بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی تازه تأسیس «ایرانمهر» شهرستان سراوان دارای تجهیزات و امکانات بروز درمانی از جمله ۹ تخت آی سی یو، ۸ اتاق عمل و بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی درمانی است.
همچنین بازدید از سد «ماشکید» و مرز «کهک» و همچنین حضور در مدرسه نخبه پرور شهید مطهری سراوان از جمله دیگر برنامه‌های قالیباف در سفر به این شهرستان است.
بنابر این گزارش رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز از طریق فرودگاه کنارک وارد استان سیستان و بلوچستان شد و مورد استقبال استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استان و بزرگان طوایف و اقشار مختلف مردم شیعه و سنی قرار گرفت.
قالیباف، در این سفر سه روزه قرار است به صورت چهره به چهره با مردم گفتگو کند و در جریان مشکلات و دغدغه‌های مردم استان سیستان و بلوچستان قرار گیرد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين