۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۵۶۱۱۰

مجلس مصمم به تصویب و پیگیری اجرای طرح تامین کالاهای اساسی است

مجلس مصمم به تصویب و پیگیری اجرای طرح تامین کالاهای اساسی است

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از اهتمام تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تصویب و پیگیری روند اجرای طرح تامین کالاهای اساسی به منظور رفع مشکلات معیشتی مردم خبر داد.
 
به گزارش بیان ما حسین حاتمی، در واکنش به انتقاد سخنگوی دولت از ارائه طرح تامین کالاهای اساسی در مجلس که ادعا کرده منابع پیشنهاد شده برای اجرای آن قابل تحقق نیست، اظهار داشت: بی‌تردید پیش‌بینی منابع لازم برای اجرای یک طرح از مهمترین اقداماتی است که طراحان بدان توجه کرده و می‌توان گفت جزء لاینفک طرح‌های ارائه شده است.
دولت در کارگروه تعیین منابع لازم برای اجرای طرح تامین کالاهای اساسی حضور داشت
نماینده  کلیبر ،خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: منابع لازم برای اجرای طرح تامین کالاهای اساسی نیز در پی همراهی دولت و مجلس و با تشکیل کارگروهی مشترک احصاء شد و به گونه‌ای تعیین شد که در زمان اجرای آن هیچ گونه حواشی را به همراه نداشته باشد.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به عنوان کمیسیون اصلی طرح تامین کالاهای اساسی را با حضور کارشناسان مربوطه به طور دقیق مورد بررسی قرار داده و سایر کمیسیون‌ها از جمله کمیسیون اجتماعی نیز به عنوان کمیسیون فرعی آن را همراهی کردند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هم‌اکنون تمام نمایندگان مجلس به منظور رفع مشکلات معیشتی مردم مصمم به تصویب و پیگیری روند اجرای این طرح هستند و تلاش می‌کنند تا به سرعت به سرانجام برسد.
منبع فارس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما