۴
تاریخ انتشار
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۳
کد مطلب : ۵۶۲۸۳

برای پیامبرم/ صاحب حجتی

برای پیامبرم ...

ای بهترین هدیه خدا که اصلی ترین بهانه خلقت در زمره و سلاله تو قرار گرفته و هرچه بود و هست و تا ابد خواهد بود، ریزه خوار سفره ای هستند که بانی اش حضرت توست .

ما را ببخش که کمتر تو را و عظمتت را شناختیم و یا جز کمی کلیات، اصلا نشناختیمت!؟ مائیکه خود را امت تو میدانیم «مسلمان»

ما را ببخش اگر در دنیای امروز مظلوم ترینی! و مظلوم تر از تو در تاریخ نیست ، همانطوری که خود نیز فرمودی: هیچ پیامبری به اندازه تو سختی و مشقت نکشید ....

درست است با گذشت 1400 سال از تابش خورشید جمال رویت می گذرد و هر روز گرمای حضورت، جان بخش زمین و زمانه است، و حضور فرزندت، بهانه جاری شدن لطف خداست و عامل تحمل زمین از هر آنچه روی اوست ... ولی عزیزترین؛ شرمنده ایم که برای مظلومیتت کاری نکردیم ... شرمنده ایم که مثل شهدا و مثل حاج قاسم، شرایطمان را به سر و سامان نرساندیم، که این زمانه و دوران، آماده به اهتزاز در آمدن پرچم اسلام در افق قله این جهان پر از ظلم و تباهی شود و آن ذخیره الهی، که ادامه کرانه لطف و نور و هدایت و البته مظلومیت توست، بر ما شب زدگان بتابد و در کام تلخ و سیاه شده جهان از ظلمت و فساد، نور افشانی کند و شمیم عطر محمدی و گل نرگس را برای بشریت به ارمغان آورد و برای احمق های بی ریشه در طول تاریخ تا به امروز از سلمان رشدی مرتد گرفته تا مکرون های فاسد ، این آیه الهی نمایان شود که :

"یریدون لیطفئوا نورالله بافواههم والله متم نوره و لوکره الکافرون"
« می خواهند نور خدا را با دهان هایشان خاموش کنند در حالیکه خدا کامل کننده نور خود است ، گرچه کافران خوش نداشته باشند .»

سوره صف/آیه 8
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما