۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب : ۵۶۳۷۳

درگیری و زد و خورد مخالفان و حامیان ترامپ در «بورلی هیلز»

درگیری و زد و خورد مخالفان و حامیان ترامپ در «بورلی هیلز»

در فاصله دو روز مانده به انتخابات آمریکا، تجمع حامیان و مخالفان ترامپ در «بورلی هیلز» لس آنجلس به خشونت کشیده شد و دو طرف درگیر شدند و در همین حال تجمع دیگری در کارولینای شمالی برگزار شد.
 
به گزارش بیان ما - بعد از درگیری بین گروه حامیان «دونالد ترامپ» و مخالفان او در بورلی هیلز (شهری در حومه کلانشهر لس آنجلس) ایالت کالیفرنیا در روز شنبه عصر به وقت محلی، پلیس تجمعات آن‌ها را غیرقانونی اعلام کرد.

 

 

 

 
به گزارش «فاکس نیوز»، بنابر اعلام اداره پلیس بورلی هیلز، حدود ۴۰ نفر از افراد حاضر در تجمع ضد ترامپ از «راکسبری پارک» به سمت تقاطع «نورت بورلی درایو» و بلوار «سانتا مونیکا» پیاده‌روی کردند و در این مسیر با حاضران در تجمع حامیان رئیس‌جمهور آمریکا درگیر شدند.
در پی این درگیری، یکی از حامیان ترامپ مجروح شد و پلیس خطاب به افراد حاضر در محل درگیری، تجمع را غیرقانونی اعلام کرد.
 
 
 
به گزارش «دیلی میل»، در فاصله دو روز مانده به انتخابات آمریکا، در شهر «گریِم» کارولینای شمالی هم  تجمع اعضای جنبش «جان سیاه‌پوستان باارزش است» که خواستار مشارکت مردم در انتخابات هستند، با برخورد پلیس همراه شد. نیروهای پلیس بعد از امتناع آن‌ها از خروج از محل تجمع به سمتشان اسپری فلفل زدند. هشت نفر در جریان این تجمع بازداشت شدند.
 

 

 

 

 

 
پلیس بورلی هیلز پیشتر اعلام کرده بود از روز هالووین و در کل هفته انتخابات در مناطق مسکونی و تجاری در آماده‌باش به سر خواهد برد. همچنین قرار است سایر نیروهای امنیتی و شرکت‌های خصوصی امنیتی در صورت نیاز به پلیس بورلی هیلز کمک برسانند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما