۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۷
کد مطلب : ۵۶۶۴۰
علی منصوری رضی فعال سیاسی گلستانی:

♨️آیت ا... نور مفیدی روزه سکوت ۷ ساله را شکست❗️/ بیایید میان مردم و در خانه تان را به روی آنان باز کنید

♨️آیت ا... نور مفیدی روزه سکوت ۷ ساله را شکست❗️/ بیایید میان مردم و در خانه تان را به روی آنان باز کنید
♨️آیت ا... نور مفیدی روزه سکوت ۷ ساله را شکست❗️/ بیایید میان مردم و در خانه تان را به روی آنان باز کنید

✍ علی منصوری رضی فعال سیاسی 

 
اخیرا امام جمعه گرگان با خبرگزاری تسنیم مصاحبه ای داشته است که : مردم از افزایش قیمت‌های هر روزه گلایه‌مند هستند، در شرایط کنونی برخی از خانواده‌ها حتی نمی‌توانند ضروریات زندگی خود را تأمین کنند.

وی خاطرنشان نموده مهم‌ترین وظیفه همه مسئولان در قوای سه‌گانه رسیدگی و برطرف کردن مشکلات اقتصادی مردم است؛ علاوه بر این کسانی که در ایجاد این وضعیت و تشدید فشارها بر مردم نقش دارند هم باید به اشد مجازات برسند. 

 آیت ا... نور مفیدی از اینکه پس از گذشت 7سال از بی مسئولیتی  برخی مدیران اجرایی دولت بی تدبیر، زبان به گلایه گشوده اید و روزه سکوت خود را شکسته اید ، جای قدردانی دارد! ولی لازم می دانم نکاتی را محضر جنابعالی متذکر شوم . 

اکنون که بی تدبیری دولت در هر کوی و برزنی نواخته شده است! باز هم جنابعالی به گونه ای  سخن برای حل مشکل اقتصادی دارید که گویا گرفتاری اقتصادی متوجه دستگاه قضایی و مجلس فعلی هم است در صورتی که هنوز 4 الی 5 ماه از عمر مجلس نگذشته  است.

ثانیا ان شاء ا...  که فراموش نکرده اید در جلسه مدیران اجرایی  استان، آنگاه که استاندار وقت بانگ وامصیبتا و سیاه نمایی از عملکرد دولت  قبل در حضور شما  را داشتند، با سکوت خود مهر تائید می زدید و با افتخار از دولت روحانی حمایت معناداری داشتید! 

ثالثا جناب آقای نورمفیدی؛ 
آیا نمی دانید که معطل گذاشتن اقتصاد کشور و گره زدن حل مشکلات به برجام بی فرجام و امید دوختن غرب زدگان در دولت به خارج از کشور کار چه کسانی است؟ آیا نمی دانید  علی رغم عدم توانمندی دولت در چهار سال اول، متاسفانه با حمایت غیرمسئولانه سران جریان شما اعم از سیدمحمدخاتمی و خانواده هاشمی وغرب باوران  به خاطر قدرت طلبی باعث این وضعیت اقتصادی شدند! 

آیا نمی دانید چه کسی شعار درست شدن صد روزه اقتصاد آب و نان و هوا و رفع مشکلات اقتصاد را می داد و معتقد بود که باید کد خدا را دید ؟ آیا نمی دانید چه کسی از گران شدن بنزین اظهار بی اطلاعی می کرد ؟ 

چنانچه اگر تدبیر مقام معظم رهبری نبود کشور با بحران جدی مواجه می شد! 

جناب آیت ا... نورمفیدی! مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که رفع مشکلات اقتصادی باید از درون کشور حل شود. آیا نمی دانید امام امت مسلمین  بیش از بیست سال هست که می فرمایند در بخش اقتصاد، تولید، کشاورزی، صنعت باید توجه جدی به داخل کشور شود!  
آیا نمی دانید  که تمام مشکلات امروز بخاطر بی مسئولیتی های برخی از دولت مردانی است که آدرس غلط به مردم می دهند! و می گویند تمام مشکلات در  واشنگتن است.

جناب آقای نورمفیدی حداقل انصاف به خرج داده و پا پیش بگذارید و برای یک بار هم که شده، شفاف سخن بگویید و با مردم همگام باشید و به فکر حفظ منافع جناحی و سیاسی نباشید ! وبرای رفع مشکلات ؛ مسئولین را به خط کنید و به خانه فقراء سر بزنید واز نزدیک سر سفره آنان بنشینید تا مسئولین مشکلات را ملموس ببینند تا شاید عواطف شان تلنگری خورده و نظارت بر بازار داشته  و تدبیری برای امرار معاش مردم بنمایند.

 امام جمعه محترم یکبار هم که شده در بازار و محلات کارگری سر بزنید  و با مردم  زندگی کردن و با مردم بودن و سخن مردم را  شنیدن تجربه کرده واز نزدیک  سخنان آنها را بشنوید ، قطعا میتواند در تصمیم گیری کمک کرده و مقداری از آلام آنان را کم کند و باور دارم که حل مشکلات با نگاه انقلابی و جهادی قابل حل است.

بنده که کوچکترین فرد در کار اجرایی بودم اعتقاد راسخ دارم با همین شرایط هم می شود بهترین دستاورد اجرایی را داشت به شرط اینکه اراده وعزم ولایی و جهادی باشد.  

بیایید  در خانه تان را باز بگذارید تا مردم راحت بتوانند با شما از مشکلاتشان بگویند  تا مردم باورتان کنند. کار به عمل برآید به سخنرانی نیست ؛ ضمن اینکه  نباید ، این همه بی تدبیری را به گردن قوه  قضائیه ومقننه فعلی انداخت. بنده نیز  معتقدم مجلس انقلابی باید انقلابی عمل کند.

@golestanema1
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما