۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۵۸۱۰۹

عکس سرشار و رهبر انقلاب

عکس سرشار و رهبر انقلاب
عکسی که «محمدرضا سرشار» پس از 14 سال منتشر کرد
محمدرضا سرشار با انتشار عکسی مربوط به 14 سال قبل نوشت: این عکس که پس از چهارده سال برای نخستین‌بار آن را منتشر می‌کنم، در کتابخانه شخصی رهبر معظم انقلاب گرفته شده و مربوط به سالهای نیمه اول دهه ۱۳۸۰ است.
 
به گزارش بیان ما - محمدرضا سرشار (رهگذر) با انتشار عکس خود در کنار رهبر انقلاب که برای اولین بار منتشر شده نوشت:
این عکس که پس از چهارده سال، نخستین بار است که آن را منتشر می‌کنم، در کتابخانه شخصی رهبر معظم انقلاب گرفته شده و مربوط به سال‌های نیمه اول دهه ۱۳۸۰ است.

در سال ۱۳۸۵، مشترکاً توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و دومین «جشنواره قصه‌های قرآنی، پیامبران و ائمه (ع)»، مراسم تجلیل بسیار باشکوهی از بنده، در تالار اجتماعات کوثر ساختمان جام جم، برگزار شد. در حین اجرای مراسم، از سوی حضرت امام خامنه‌ای، عکس بالا، همراه با جمله ذیل آن راجع به این حقیر، که مختص این مناسبت بیان شده بود، به وسیله نماینده‌ای از دفتر ایشان، به مراسم مذکور ارسال و ضمن رونمایی از عکس، جمله مذکور برای حاضران قرائت شد.
همان‌گونه که پیشتر نیز مکرراً عرض کرده‌ام، این بزرگترین و ارزشمندترین مدال افتخاری است که بنده، در طول عمر ادبی‌ام دریافت کرده‌ام و امیدوارم که همین تأیید نایب بر حق امام عصرمان (عج) ان‌ شا الله، شفیعم در روز حساب یوم لا ینفع مال و لا بنون (روزی که نه دارایی و نه فرزندان سود می‌بخشد) شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما