۰
تاریخ انتشار
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۰
کد مطلب : ۵۸۲۵۸

VAR موبایلی در لیگ برتر فوتبال!

VAR موبایلی در لیگ برتر فوتبال!

سرپرست تیم فوتبال پیکان گفت: اتفاقاتی که در بازی با ذوب‌آهن باعث تغییر در تصمیم داور شد برای فوتبال ما خوب نیست.
به گزارش بیان ما - علی‌اصغر مدیرروستا در خصوص حاشیه‌های بازی با ذوب‌آهن و اینکه داور وسط تصمیمش را در مورد پنالتی گرفته شده برای پیکان تغییر داد، گفت: در ابتدا باید بگویم که اگر داور با پورامینی بازیکن ما صحبت می‌کرد، خیلی زودتر می‌توانست تصمیم خودش را عوض کند. بازیکن ما مردانگی و صداقت خودش را نشان داد و اعتراف کرد خطایی روی او صورت نگرفته است، در ضمن ما هم دوست نداشتیم با پنالتی ناحق در این بازی برنده شویم، البته اتفاقاتی که در نهایت منجر به تغییر در تصمیم داور شد، جالب نبود و این موارد برای فوتبال ما خوب نیست.

وی ادامه داد: بعد از اعلام پنالتی به سود پیکان، نیمکت تیم حریف با موبایل به سمت داور چهارم می‌روند و فیلم صحنه پنالتی را نشان می‌دهند. داور چهارم به داور وسط می‌گوید که صحنه را دیده و به نظرش پنالتی رخ نداده است اما ظاهرا نگفته که با موبایل آن صحنه را دیده است. در نهایت هم این موضوع باعث می‌شود که داور وسط تصمیم خودش را عوض کند، البته این اتفاق برای فوتبال ما خوب نیست و در بازی‌های بعدی ممکن است هر تیمی از داوری ضرر کند با موبایل به سمت تیم داوری یا داور چهارم برود. این موضوع قطعا حاشیه و هرج و مرج ایجاد خواهد کرد. 
مدیرروستا با اشاره به بازی بعدی پیکان برابر استقلال تهران خاطرنشان کرد: خوشبختانه کادر فنی تیم ما آنالیز خوبی از استقلال داشته‌اند و پیکان هم در این چند هفته پیشرفت خوبی داشته است. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم که زیر نظر آقای تارتار و همکارانش پیشرفت خوبی داشته‌اند و مطمئنا تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود. در بازی با استقلال هم دنبال انجام یک بازی خوب هستیم و امیدوارم نتیجه لازم را بگیریم.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما