logo-samandehi
۰
تاریخ انتشار
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۵
کد مطلب : ۵۸۳۷۴

عامل انتشار تصاویر غیراخلاقی با عنوان مدلینگ در گلستان دستگیر شد

عامل انتشار تصاویر غیراخلاقی با عنوان مدلینگ در گلستان دستگیر شد

گرگان- رئیس پلیس فتا استان گلستان از دستگیری گرداننده صفحه و عامل انتشار تصاویر غیراخلاقی و ترویج بی بندوباری با عنوان مدلینگ در فضای مجازی خبر داد.
 سرهنگ ابراهیم پرسا اظهارکرد: در رصد و پایش صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس فتا استان، صفحه ای در یکی از شبکه های اجتماعی مشاهده شد که اقدام به بارگذاری و انتشار تصاویر مبتذل و محتوا علیه عفت واخلاق عمومی، تحت عنوان مدلینگ می کرد.
وی افزود: با بررسی ها و تحقیقات صورت گرفته، گرداننده این صفحه که بیش از چند هزار دنبال کننده و صدها پست با محتوای مبتذل داشت، شناسایی و در یک عملیات موفق پلیسی، توسط کارشناسان پلیس فتا شهرستان گنبدکاووس دستگیر شد.
پرسا با اشاره به اعتراف متهم به اقدام مجرمانه خود، بیان کرد: متهم انگیزه خود از راه اندازی صفحه و انتشار تصاویر غیراخلاقی با عنوان مدلینگ را جذب دنبال کننده و کسب درآمد عنوان کرد.
رئیس پلیس فتا استان گلستان تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی همه محتوای صفحه مذکور و پست های مربوطه حذف و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
پرسا با بیان اینکه سوء استفاده از تصاویر یا اخاذی و کلاهبرداری از کاربران در پوشش فعالیت برای مدلینگ، کاربران ناآگاه را گرفتار می کند، خاطرنشان کرد: برابر قانون، انتشار تصاویر مبتذل در فضای مجازی جرم بوده و مشمول مجازات است و با هنجارشکنان برابر مواد قانون جرائم رایانه ای و قانون مجازات اسلامی، قاطعانه رفتار خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما