۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۳
کد مطلب : ۵۸۷۹۷

دستمزد سیامک انصاری برای تبلیغات "بایا" چقدر است؟

دستمزد سیامک انصاری برای تبلیغات "بایا" چقدر است؟

برخی رسانه‌ها ابهاماتی در خصوص میزان دستمزد سیامک انصاری برای بازی در تبلیغات پرحجم و خسته‌کننده شرکت بایا مطرح کرده‌اند.
به گزارش بیان ما - روزنامه آرمان ملی در گزارشی درباره تبلیغات بایا نوشته است: نکته‌ای که برای بسیاری از مردم جای سوال دارد، نقش سیامک انصاری در تبلیغات شرکت بایا است.

همین چند وقت پیش یکی از سوپر استارهای تلویزیون که آب میوه‌ای را تبلیغ می‌کرد، برای یک سال تبلیغ آن، گفته شده مبلغ 10 میلیارد تومان پول از شرکت تبلیغاتی گرفته بود و بدون تردید قیمت انصاری که سریالش همزمان با تبلیغات گسترده بایا در حال پخش از صدا و سیماست، حدود همین ارقام است.
طی هفته‌های گذشته کاربران شبکه‌های اجتماعی واکنش گسترده‌ای به این تبلیغ داشتند.

یکی از کاربران در توئیتر نوشت: «گروه بایا عزیز لطفا اگه خیلی پولدارید به ما هم پول بدهید چون این حجم از تبلیغ تلویزیونی پشت سرهم واقعا از نظر فنی الکیه»
یک کاربر دیگر نوشت: «یکی بیاد این تلویزیون ما را از دست این تبلیغ بایا نجات بده!»، «به شدتی که ما با بایا آشنا شدیم خودش آشنا نشده»، «هر جور حساب می‌کنم اینهمه تبلیغ بایا فقط یک دلیل می‌تونه داشته باشه: رکورد تن تاک را از چنگش دربیاره!».
یک کاربر دیگر در توئیتر با انتشار عکسی قدیمی از یک نفر چاقو به‌دست نوشت: «چرا نصفش کردی؟! می‌خواست بایا رو معرفی کنه!»، «از یه طرف نت آنقدر ضعیفه که تا یک فیلم دانلود بشه، یک دهه از عمرت گذشته؛ از این طرف تلویزیون رو روشن می‌کنی، از شبکه یک تا شبکه آی فیلم، هر کدوم می‌زنی سیامک انصاری رو می‌بینی که می‌گه: شبکه هوشمند بایا، بری بیرون هم کرونا بگیری بهتر از اینه که مدام بایا بشنوی!»، «سطح تبلیغ بایا به حدی رسیده که به جای تاثیرگذاری در ناخودآگاه مخاطب رسما خودآگاه بیننده رو خسته می‌کنه...»، « جوری داره تبلیغاتش پیش میره فک کنم از هفته آینده در حیاط رو که باز کنیم، بگه سلام من سیامک انصاری هستم. بفرما بایا» و صدها توئیت دیگر به همین شکل.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما