۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۶
کد مطلب : ۵۸۸۰۴

ساخت بزرگترین و مجهزترین مجتمع توانبخشی توسط خیر تبریزی

ساخت بزرگترین و مجهزترین مجتمع توانبخشی توسط خیر تبریزی

استاندار آذربایجان شرقی از همت خانواده خیر آذربایجانی در تقبل هزینه 50 میلیارد تومانی ساخت بزرگترین مجموعه آموزشی و توانبخشی دانش آموزان جسمی و حرکتی در تبریز تقدیر کرد.
 
به گزارش بیان مااز تبریز، محمدرضا پورمحمدی عصر امروز در مراسم کلنگ زنی این مجتمع توانبخشی اظهار کرد: امروز در تاریخ شهر تبریز و خطه آذربایجان روز مهمی است برای اینکه اتفاق مهمی در این روز در راستای خدمت به قشر معلولان جامعه رقم می‌خورد.
وی افزود: احداث این مجتمع علاوه بر اینکه کاری خیرخواهانه و خداپسندانه است خدمت به قشری از جامعه است که نیاز به توجه بیشتری دارند.
پورمحمدی با قدردانی از خانواده خیر بزرگوار برای احداث این مجتمع آموزشی و توانبخشی، ابراز داشت: شناسایی و معرفی این مکان برای ایجاد مجتمع از سوی آموزش و پرورش در مدت کمتر از یک هفته نیز نشان از همت مسوولان برای خدمت به این قشر دارد.
کاوه خداپرست مدیرعامل گره صنعتی آدوپن  پلاستیک پرشین ( وین تک) خیر تبریزی که هزینه  50 میلیارد تومانی ساخت بزرگترین مجموعه آموزشی و توانبخشی را متقبل شده است، اذعان داشت: مسئولیت اجتماعی هر فرد تبریزی و آذری ایجاب می کند در صورت داشتن توان مالی و حتی علمی و فرهنگی برای شهر خود خدمات ارائه دهد.

وی افزود: شاهد هستیم در کشور ما به لحاظ فرهنگی و سایر مسائل معلولان بیشتر در کنج خانه بوده و از دسترسی به حتی آموزش های معمولی نیز بی بهره هستند.
این گزارش می افزاید، مدرسه مذکور دارای مجهزترین امکانات توانبخشی (کاردرمانی، فیزیوتراپی، گفتار درمانی و مشاوره) و تخصصی ترین سالن ورزشی ویژه دانش آموزان جسمی و حرکتی مجهز به استانداردهای ورزشی، می باشد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما