۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۶۰۹۶۸

تخریب بیش از ۱۷۰ منزل فلسطینی از سوی رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۲۰

تخریب بیش از ۱۷۰ منزل فلسطینی از سوی رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۲۰
به گزارش بیان ما؛ رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۷۰ باب خانه فلسطینی‌ها را در قدس اشغالی تخریب و بیش از ۴۰۰ فلسطینی را آواره کرد.
بر این اساس، وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین روز شنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد نظامیان اشغالگر از ابتدای سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۷۰ باب از منازل فلسطینی‌ها را در قدس اشغالی تخریب و بیش از ۴۰۰ فلسطینی را بی خانمان و آواره کردند.
وزارت امور خارجه فلسطین تاکید کرد روند شهرک سازی در شهر اشغالی قدس با هدف یهودی سازی این شهر و تلاش برای از بین بردن و پاک کردن هویت عربی و فلسطینی آن‌ها در سایه دولت فعلی آمریکا که حامی رژیم اشغالگر است، رشد قابل توجهی یافته است.
وزارت امور خارجه فلسطین تاکید کرد با مشخص شدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و شکست دونالد ترامپ ‏، صهیونیست‌ها به عمد اجرای ده‌ها پروژه ساخت شهرک‌سازی در مناطق مختلف شرق قدس اشغالی را اعلام کرده است.
این بیانیه همچنین به صد‌ها پروژه شهرک‌سازی و طرح‌های یهودی سازی استعماری با هدف اخراج و آوارگی شهروندان فلسطینی ساکن قدس اشاره کرد.
وزارت امور خارجه فلسطین خاطر نشان کرد این پروژه‌ها روند جدایی شرق قدس از سایر مناطق فلسطین را عمیق‌تر و حذف حد فاصل میان دو بخش قدس شرقی و غربی را بیشتر می‌کند.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما