۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب : ۶۲۲۰۸

پیگیری مشکلات فاضلاب و حفاری‌های رها شده دشت آزادگان

پیگیری مشکلات فاضلاب و حفاری‌های رها شده دشت آزادگان

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس گفت: مردم دشت‌آزادگان شرایط سختی را از نظر فاضلاب شهری دارند و فاضلاب در مواقعی هم که باران می بارد فوران کرده و در سطح خیابان جاری می‌شود.
 
قاسم ساعدی نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم منطقه دشت آزادگان و بقیه شرایط سختی را در بحث فاضلاب شهری دارند و این مسأله از جهات مختلف مشکلاتی را برای آنها به وجود آورده است.
وی افزود: فاضلاب شهری شهرستان بوستان دشت سوسنگرد در مواقعی هم که باران می‌بارد فوران کرده و در سطح کوچه و خیابان جاری می‌شود این مسئله باعث شده تا مردم با حجم انبوهی است لجن‌های رها شده در خیابان مواجه باشند.
نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این وضعیت باعث شده تا بوی بد فاضلاب مردم این شهرها را آزار دهد و از سوی دیگر شرایط سختی را از نظر بهداشتی برای مردم ایجاد کند.
ساعدی خاطرنشان کرد: در مواقعی هم که باران می‌بارد فاضلاب شهری به گونه ای فوران می‌کند که وارد منازل مردم می‌شود و شرایط به مراتب سخت‌تر از زمان‌های دیگر می‌شود.
وی افزود: از چندی پیش پیمانکار،کار بازسازی و توسعه فاضلاب این شهرها را شروع کرده بودند اما آن‌ها نیز به خاطر عدم پرداخت مطالبات‌شان چند وقتی است که کار را متوقف کردند.
نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آب و فاضلاب خوزستان مطالبات این پیمانکاران را حتی از طریق پرداخت اوراق هم به آن‌ها پرداخت نکرده و اعتبارات مربوط به این پروژه‌های عمرانی با وجود ابلاغ‌‌های صورت گرفته پرداخت نشده است.
ساعدی خاطرنشان کرد: علاوه بر عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران باعث شده تا آنها کارگاه‌های خود را تعطیل کنند و مردم را با حفاری‌های انجام شده برای فاضلاب تنها بگذارند.
وی افزود: در حال حاضر مردم این سه شهر هم با مشکل فاضلاب مواجه هستند و هم با مشکل حفاری‌های انجام شده و رها شده و این حفاری‌ها موجب ایجاد سوانحی برای مردم نیز می‌شود.
وی در پایان گفت: علاوه بر همه این‌ها راه‌های روستای منطقه هویزه و دشت آزادگان در سیل دو سال قبل تخریب شده هنوز بازسازی نشده و این مسأله مشکلات زیادی برای مردم به همراه داشته و دارد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما