۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب : ۶۲۳۴۰
گستاخی فائزه هاشمی درباره سیدالشهدای مقاومت؛

بابا به آقای قاسم سلیمانی گفت به سوریه نرو/ عملکرد ایشان چه گره‌ای از مشکلات کشور باز کرد؟/ نتیجه این شده که دوستان خود را از دست دادیم

بابا به آقای قاسم سلیمانی گفت به سوریه نرو/ عملکرد ایشان چه گره‌ای از مشکلات کشور باز کرد؟/ نتیجه این شده که دوستان خود را از دست دادیم
 
 
 
 
 
 
نتیجه عملکرد آقای سلیمانی و یا نتیجه عملکرد ما به عنوان سیاست مقاومت چه بوده است؟ چه گرهی از مشکلات کشور ما باز کرده و چه مسیری برای توسعه ایران گشوده است؟
 
به گزارش بیان ما فائزه هاشمی، دختر حاشیه ساز و حاشیه دار رئیس فقید مجمع تشخیص همزمان با سالروز درگذشت پدرش اظهارات تازه ای بر زبان آورده و سال ها زحمات شبانه روزی شهید حاج قاسم سلیمانی که امریکایی ها در نهایت عصبانیت به دستور علنی و مستقیم ترامپ او را ترور کردند را بی نتیجه دانسته که باعث شده ایران دوستان خودش را از دست بدهد!

 فارغ از نقد و پاسخ، صرفا جهت اطلاع گزیده اظهارات فائزه هاشمی در ادامه خواهید خواند:
 
*آقای قاسم سلیمانی قبل از رفتن به سوریه با پدرم مشورت کرد و ایشان به وی گفت نرو!

*این همه از سیاست مقاومت و اقدامات ایران در منطقه دفاع می‌شود، درحالی ‌که هر چیزی که نتیجه آن به توسعه ایران منجر نشود، نمی‌تواند کار مثبتی باشد.

*در ایام سالگرد ترور آقای سلیمانی، از یک نفر نمی‌شنویم که بگوید او چه کار کرد. پدرم درایت و آینده‌نگری قوی داشته که توصیه کرده به سوریه نروید و درست هم گفته است.

*نتیجه عملکرد آقای سلیمانی و یا نتیجه عملکرد ما به عنوان سیاست مقاومت چه بوده است؟ چه گرهی از مشکلات کشور ما باز کرده و چه مسیری برای توسعه ایران گشوده است؟*سیاست مقاومت چه توسعه‌ای در اقتصاد، آزادی، سیاست خارجی برای ما داشته است؟ نتیجه این شده که ما دوستان خود را از دست داده‌ایم. سیاست خارجی و سیاست داخلی ما عین هم است؛ موافقان را به منتقدین تبدیل می‌کنیم و منتقدین را هم به معاندین تبدیل می‌کنیم.

*کمترین نتیجه کمک ما به بشار اسد، کشته شدن ۵۰۰ هزار نفر حال شیمیایی و غیرشیمیایی بوده است و این خطاست.  

*سیاست ایران در سوریه نه یک بام و دو هوا، بلکه صد هواست. اگر مسلمان‌کشی بد است، همه جا بد است. چرا ما با روسیه که چچن‌ها را می‌کشد و چین که اویغورها را می‌کشد مشکلی نداریم و ضربه به منافع خودمان می‌زنیم؟ بالاخره باید عقلی باشد که این سیاست را کنترل کند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما