logo-samandehi
۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۳
کد مطلب : ۶۲۴۱۸

فعالیت آبادانی بنیاد مستضعفان در ۲۷ شهر محروم/ دولت سقف اعطای تسهیلات را باز بگذارد

فعالیت آبادانی بنیاد مستضعفان در ۲۷ شهر محروم/ دولت سقف اعطای تسهیلات را باز بگذارد

رئیس بنیاد مستضعفان از فعالیت این بنیاد در ۲۷ شهرستان محروم کشور و فعالیت‌های محرومیت‌زدایی و آبادانی و پیشرفت خبر داد و گفت: دولت سقف اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه را باز بگذارد تا به متقاضیان واگذار شود.
 
به گزارش بیان ما - از سروآباد، پرویز فتاح عصر امروز در شورای اداری شهرستان سروآباد اظهار داشت: شرف کردستان به مردمان آن است که به این مکان شرافت داده‌اند و خود این مردم معرف خودشان هستند.
وی ادامه داد: شناختی که نسبت به مردم کردستان و این منطقه دارم، انصافا شایسته خدمت هستند و هر اندازه خدمت کنیم بازهم کم است چرا که مردم این استان هم متواضع، هم قانع و هم شاکر هستند و این از ویژگی‌های قرآنی این مردم است.
به گفته فتاح، ما در سخت‌ترین شرایط مهمان کردها بوده‌ایم و اینها حبیب‌بودن خدا را به منصه ظهور رسانده و عملی کرده‌اند و این مسوولیت نظام در رسیدگی به کردستان را بیشتر می‌کند.
وی تصریح کرد: مسوولیت مردم و کردستان در مقابل دیگر مردم ایران هم مهم است چرا که تمام ایران حفاظت از کردستان هزاران جوانان مانند شهید بروجردی، ناصر کاظمی و.. داده‌ایم و تمام نظام به احترام کردستان به پا خاسته‌اند.
فتاح اظهار داشت: شما می‌دانید هر جای ایران برای کمک و حفاظت از کردستان آمده است و اکنون این کردستان، استان ۴۰ سال قبل نیست.
وی با یادآوری احداث نیروگاه قلیان سنندج و سدهای گاران و گاوشان در زمان مدیریتش در وزارت نیرو، گفت: اکنون کردستان به برکت نظام از تمامی امکانات برخوردار است و این به برکت وجود پیکره نظام است.
رییس بنیاد مستضعفان گفت: حفاظت از کردستان و ایجاد امکانات رفاهی در این استان بیانگر این است که کردستان از پیکره ایران است.
به گفته فتاح، کردستان همراه نظام است و این شعار نیست بلکه عملا اثبات شده است که عدم حضور آنان و خویشتن‌داری در اتفاقات دو دهه اخیر انقلاب گواه بارز این ادعاست.
وی ادامه داد: رهبری و نظام به کردستان علاقه دارد و رهبر معظم انقلاب در سفرشان به کردستان اوج علاقه‌شان به مردم این استان را ثابت کردند.
رییس بنیاد مستضعفان عنوان کرد: وظیفه بنیاد مستضعفان رسیدگی به مستضعفان است و حضور ما در سروآباد، عمل به وظیفه ذاتی است.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر در ۲۷ شهرستان فعالیت داریم و این را ادامه خواهیم داد چرا که سروآباد به درستی انتخاب شده است.
وی به نمایندگان بنیاد در شهرستان دستور داد تا برای سال آینده محکم‌تر اقدام کنند و تمامی تعهدات باید با کیفیت بالا انجام شود.
فتاح یادآوری کرد: یکی از اهداف ما وحدت رویه است و برای همین دولت و مردم و نمایندگان مجلس و سایر ادارات باید بنیاد را همراهی کنند. 
رییس بنیاد مستضعفان ادامه داد: جدای از گسترش اقدامات آبادانی و ایجاد پروژه‌های زیرساختی در سروآباد، دولت سقف اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه را باز بگذارد تا به متقاضیان واگذار شود.
وی گفت: در این سفر ۱۰ هزار بسته معیشتی به شهرستان سرواباد اختصاص می‌یابد که تا دهه فجر تحویل خانواده‌های نیازمند شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما