logo-samandehi
۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب : ۶۲۴۳۹

برگزاری مراسم ترحیم در شرایط زرد هم ممنوع اس


بیان ما/البرز رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: برگزاری مراسم حتی در شهرهای زرد تنها به‌ صورت غیرحضوری و با استفاده از فضای مجازی و رسانه‌ها مجاز است و هیچ مرجعی جز ستاد ملی مبارزه با کرونا حق دادن مجوز خارج از مصوبات این ستاد را ندارد.
حمیدرضا عسگری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: در روزهای اخیر شاهد سیر نزولی شیوع ویروس کرونا و کاهش تعداد جان‌باختگان این بیماری هستیم که نشان‌دهنده عزم جدی شهروندان و مسئولان در قطع زنجیره این ویروس است.
وی افزود: شهروندان همچنان باید بیش از گذشته پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های اعمال‌شده را رعایت کنند تا بتوان به نحو مطلوبی از این بحران گذر کنیم.
رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: برخی شهرها در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند اما این دلیل نمی‌شود که شهروندان پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌ها را فراموش کنند.
عسگری ادامه داد: به‌طور قطع در صورت عدم رعایت موارد مذکور، موج جدیدی از ویروس کرونا پدید می‌آید و وضعیت قرمز خواهد شد که به‌ناچار محدودیت‌های تردد مجدد اعمال می‌شود.
وی به ابلاغیه وزارت کشور و استانداری البرز در خصوص ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم اشاره کرد و گفت: طبق این ابلاغیه برگزاری مراسم حتی در شهرهای زرد تنها به‌ صورت غیرحضوری و با استفاده از فضای مجازی و رسانه‌ها مجاز است و هیچ مرجعی جز ستاد ملی مبارزه با کرونا حق دادن مجوز خارج از مصوبات این ستاد را ندارد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما